Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Agrolitpa“ tvirtais žingsniais žengia į Latvijos rinką

Autorius: Agroeta
„Agrolitpa“ nestovi vietoje, o žengia koja kojon su laikmečiu, skatinančiu ūkininkus maksimaliai išnaudoti sėklų galimybes.
„Agrolitpa“ nestovi vietoje, o žengia koja kojon su laikmečiu, skatinančiu ūkininkus maksimaliai išnaudoti sėklų galimybes.
Printer Friendly, PDF & Email

Sėklų gamybos ir prekybos bendrovė „Agrolitpa“ plečia veiklą Latvijoje ir trečiadienį kaimyninėje šalyje surengė seminarą ūkininkams. Renginys įvyko poliso komplekse „Smeceres Kruogs“, įsikūrusiame netoli Madonos miestelio.

Į jį sugūžėjo daugybė žemdirbių ir agronomų, susidomėjusių Lietuvos įmonės veikla bei jos pasiūla žemdirbiams. Sveikinimo žodį seminare tarė UAB „Agrolitpa“ generalinis direktorius dr. Virginijus Kliučininkas, paraginęs domėtis naujovėmis ir jas pritaikyti praktiškai.

Įmonės veiklą susirinkusiems pristatė komercijos direktorė Lina Smalskienė, o dr. S. Jankauskienė supažindino seminaro dalyvius su svarbiausiais pašarinių augalų sėklininkystės žingsniais.

Svarbu tai, kad „Agrolitpa“ nestovi vietoje, o žengia koja kojon su laikmečiu, skatinančiu ūkininkus maksimaliai išnaudoti sėklų galimybes, tad importo-eksporto vadybininkė E. Petkevičienė pristatė bendrovės sėklininkystės projektus, numatytus 2020 metams.

Savo ūkininkavimo ir ekologinės sėklininkystės patirtimi dalijosi ekologinio ūkio savininkas V. Genys, kurio pranešimas buvo itin įdomu. Įmonės prieskoninių-ekologinių žaliavų vadybininkas T. Jackus pristatė eko žaliavų projektus 2020 metams.

Norint gauti grįžtamąjį ryšį ir paskatinti diskusiją, į ją aktyviai įsitraukė ir Latvijos ūkininkai. Ji „Agrolitpa“ profesionalams ne tik pasidalijo savo patirtimi, bet ir uždavė gausybę klausimų. Žemdirbiai išreiškė norą, kad „Agrolitpa“ tokių seminarų surengtų ir daugiau.

Facebook komentarai