Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Agrovizijos“ ir „Bioversio“ foto sienelėje – beveik 100 akimirkų!

Autorius: Partnerių turinys
"Bioversio" foto sienelėje galėjo nusifotografuoti visi, kas tik nori.
"Bioversio" foto sienelėje galėjo nusifotografuoti visi, kas tik nori.
Printer Friendly, PDF & Email

Bendrovė „Bioversio“ neseniai vykusioje parodoje „Agrovizija 2022“ demonstravo ne tik BIOMAS ir kontrolinius laukelius, bet ir itin glaudžiai bendravo su parodos lankytojais. Specialiai jiems buvo įrengta foto sienelė. Nuotraukose galbūt esate jūs arba jūsų kaimynas.

„Rimta paroda, rimta šventė turėjo turėti ir atitinkamą atributą – foto sienelę. Pasižiūrėkite, kiek daug gražių žmonių apsilankė parodoje „Agrovizija“! Raskite save ir draugus, bei dalinkitės puikiomis akimirkomis“, – sako UAB „Bioversio“.

Visas nuotraukas galite rasti čia, taip pat čia. Ir dar čia.

„Bioversio“ įkūrę biotechnologijų mokslininkai Stanislav Balion ir Arnoldas Jurys daugiau nei dešimtmetį specializuojasi biotechnologinių sprendimų ir dirvožemio gerinimo srityje.

Nuo 2016 m. dėmesį sutelkė į žemės ūkio sektorių; tikslas – kurti ir gaminti efektyvius produktus tvaresnei augalininkystei.

„Bioversio“ komanda pažįsta dirvožemį mikroskopiniu lygmeniu ir žino, ko reikia, kad jis liktų gyvybingas ir derlingas – dabar ir daugelį metų ateityje.

Daugiau nei 300 tiksliųjų ir gamybinių bandymų rezultatais patvirtinta, kad „Bioversio“ vystoma BIOMAS produktų linijos technologija kuria dvejopą išliekamąją vertę: ir didina derlių, ir gerina dirvožemį.

Facebook komentarai

bas

a