Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Antrasis "Ustukių malūno" prizas keliauja pas Zanelį

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

Jau antras „Ustukių malūno“ prizas keliauja pas žvejus. Konkurso „Kitam gale šypsena“ birželio/liepos mėnesio laimėtoju skelbiamas konkursantas, pasivadinęs „Zanelis“. „Akimirka iš varžybų. Ši gražuolė atnešė mums pirmąją vietą. Kartu su Marium Švainicku...“, – rašė Zanelis.

O visiems likusiems mūsų skaitytojams pranešame, kad jau startavo ir liepos/rugpjūčio mėnesių konkurso varžytuvės. Pats laikas pasigirti savo laimikiais ir pamėginti laimėti „Ustukių malūno“ prizus. Jų liko dar dešimt, specialiai jums supakuotų dovanų dėžių su „Ustukių malūno“ produkcija, kurioje rasite 10 skirtingų produktų.

Šiuos prizus nugalėtojui tiesiai į namus atsiųs pats „Ustukių malūnas“. Prizą jums pelnys linksmiausia mėnesio nuotrauka iš jūsų žvejybos. Kartu su nuotrauka laukiame ir informacijos – kur ir kada žvejota, kiek žvynuotųjų pagauta, kokiu masalu ir koks žuvų svoris. Tačiau vertinsime ne svorį! Prizą laimės žvejo šypsena – šmaikšti, plati, valiūkiška. Konkurse dalyvauti gali tik Lietuvoje gyvenantys žvejai (žūklauta gali būti ir Norvegijoje ar Sacharoje).

Be abejo, nuotraukas skelbsime ir kituose kraštuose gyvenančiųjų, tačiau prizo į užsienius negalėsime atsiųsti. Nugalėtoją Lietuva sužinos kiekvieną mėnesį ir taip apskritus metus. Tad meškeriokite ir spiningaukite, o sugavę laimikį, griebkite telefoną ir darykite „selfį“ arba paprašykite žvejybos draugo nufotografuoti Jūsų plačią šypseną. Siųskite nuotrauką ir trumpą informaciją el. paštu info@agroeta.lt. Nuotraukos bus vertinamos „Facebook“ tinkle, paspaudus atitinkamo mėnesio albumą „Kitam gale šypsena“. Didžiausią galimybę nugalėti turės konkursantai, surinkę daugiausiai patiktukų („like“). Nugalėtojui jie garantuos 50 proc. sėkmės. Likusi balsų dalis ir lemiamas sprendimas priklausys „Agroeta“ komandai. Nugalėtoją paprastai skelbiame mėnesio viduryje.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA