Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Apsidraudusieji pasėlius vis dar gali teikti paraiškas net 70 proc. įmokų komensavimui

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Jei esate apdraudę savo valdoje augalus, visa dar galite kreiptis kompensacijų į savivaldybes dėl dalinės įmokų kompensacijos, kuri siekia net 70 proc. įmokų. Dėl tokios paramos žemdirbiai gali teikti prašymus iki balandžio 30 dienos. Šią galimybę atveria Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Rizikos valdymas“ veiklos sritis „Pasėlių ir augalų draudimo įmokos“, susijusi su pasėlių ir augalų draudimo įmokų kompensavimu.

Anksčiau dokumentų pateikimo galutinis terminas buvo balandžio 1 d., tačiau žemės ūkio ministro sprendimu data nukeliama į balandžio 30 dieną.

Norint gauti kompensaciją, reikėtų pateikti ir dokumentus. Pavyzdžiui, draudimo sutarties bei visų jos pakeitimų (tuo atveju, jei draudimo sutartis per jos galiojimo laikotarpį buvo tikslinama ar buvo nutraukta) kopijas, visų draudimo sutartyje nurodytų draudimo įmokų sumokėjimo patvirtinimo dokumentų kopijas.

Tuo tarpu pagal Draudimo įmokų dalinio kompensavimo taisykles savivaldybei reikia pateikti paraišką dalies draudimo įmokų kompensacijai už augalus gauti, draudimo sutarties bei visų jos pakeitimų kopijas bei draudimo įmokų mokėjimo įrodymo dokumentų kopijas.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA