Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Brakonieriai prisidirbo – pasieniečiams įkliuvo su 40 laimikių

Autorius: Agroeta
Brakonieriai bandė atsikratyti įkalčiais – tinklais ir beveik keturiomis dešimtimis sugautų žuvų, tarp jų apie 20 gražuolių lynų.
Brakonieriai bandė atsikratyti įkalčiais – tinklais ir beveik keturiomis dešimtimis sugautų žuvų, tarp jų apie 20 gražuolių lynų.
Printer Friendly, PDF & Email

Švenčionių rajone pasieniečiai sulaikė du brakonieriavimu įtariamus vyrus. Pastebėję VSAT pareigūnus šie bandė atsikratyti įkalčiais – tinklais ir beveik keturiomis dešimtimis sugautų žuvų, tarp jų apie 20 gražuolių lynų. 

Trečiadienį Adutiškio pasienio užkardos pareigūnai patruliavo Švenčionių rajone netoli Kavaltiškės kaimo. Jis yra netoli sienos su Baltarusija. Pasieniečiai pamatė lauku nuo Lazdinių ežero einančius du vyrus. Jie nešėsi maišus ir kuprinę.

Pastebėję VSAT pareigūnus vyrai metė nešulius ir ėjo toliau. Tai sukėlė įtarimų, todėl asmenys buvo sustabdyti.

Patikrinę numestus maišus pasieniečiai juose ir kuprinėje rado 3 žvejybinius tinklus, kurių bandras ilgis yra apie 200 metrų. Taip pat 28-erių Švenčionių rajono ir 40-ies Ignalinos gyventojai bandė atsikratyti 39 pagautomis žuvimis – lynais, karšiais, raudėmis, ešeriu.

Sulaikytuosius, jų daiktus ir žuvį pasieniečiai perdavė Švenčionių rajono aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnams. Šie už žvejybos taisyklių pažeidimus pradėjo administracinės bylos teiseną.

Facebook komentarai

Belkar