Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Per bulviakasį savadarbiu traktoriumi rimtai sužalota moteris

Autorius: Mikas JUOZAPAITIS
Savadarbis traktorius, kuriuo buvo dirbama Klykolių kaimo laukuose.
Savadarbis traktorius, kuriuo buvo dirbama Klykolių kaimo laukuose.
Printer Friendly, PDF & Email

Savaitgalis pažymėtas nelaime nuimant derlių – Akmenės r. Klykolių k. per bulviakasį buvo sužalota moteris, kuri skubiai išvežta į gydyti į Kauną.

Kaip pranešė Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, nelaimingas atsitikimas įvyko šeštadienį, Klykolių kaime nuimant bulvių derlių. Bulvės buvo kasamos 1962 m. gimusio vietos gyventojo savadarbiu traktoriumi, o nuo žemės jas rinko jo šeimos nariai. Greičiausiai neįvertinusi pavojaus šeimininko duktė, gimusi 1992 m., ėjo pro užvestą traktorių, ir jos rūbus įtraukė besisukantis traktoriaus velenas. Moteris buvo sužalota, ją skubiai išvežė gydyti į Kauno ligoninę.

Įvykį tiria Telšių apskrities komisariato pareigūnai – pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 137 str. („Sunkus sveikatos sutrikdymas dėl neatsargumo“). Komisariato komunikacijos atstovė Edita Ubartienė „Agroetai“ sakė, kad nukentėjusiosios gyvybei pavojus negresia, tačiau sužalojimai pakankamai rimti. Paklausta, ar savadarbis traktorius buvo techniškai tvarkingas, praėjęs techninę apžiūrą, komisariato atstovė informavo, kad ši informacija dar tikslinama.

Facebook komentarai