Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

brolijos baneriukas

 

 

Zemes ukio technikos brolija

Dėl darbuotojų žūties „McDonald's“ restorane Peru bus skirta 250 tūkst. JAV dolerių bauda

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Peru institucijos ketvirtadienį vietinei „McDonald's“ franšizės turėtojai skyrė 250 tūkst. JAV dolerių baudą už rimtus darbo saugos pažeidimus po to, kai sugedus gaiviųjų gėrimų aparatui dėl elektros iškrovos žuvo du darbuotojai.

Darbuotojai žuvo gruodžio 15 dieną valydami „McDonald's“ restorano virtuvės patalpas Pueblo Libre rajone Limos provincijoje.

Pasak policijos, darbuotoja tvarkė vieną iš gaiviųjų gėrimų aparatų, kai patyrė elektros smūgį. Jos bendradarbis mėgino jai padėti, tačiau irgi žuvo.

„Mes nustatėme šešis labai rimtus pažeidimus, iš kurių vienas buvo tas, kad nebuvo laiku pranešta [apie žūtis]“, – pareiškė Nacionalinės darbo inspekcijos („Sunafil“) vadovas Juanas Carlosas Requejo (Chuanas Karlosas Rekechas).

Nacionalinės darbo inspekcijos pranešė, kad franšizės turėtojai „Arcos Dorados“ bus skirta iki 845 760 solių, arba maždaug 250 tūkst. JAV dolerių bauda.

Tarp kitų nustatytų pažeidimų buvo ir saugių darbo sąlygų nesudarymas ir kalbant apie patalpas, ir apie naudojamą įrangą, būtent „gaiviųjų gėrimų pilstymo aparatą“.

Darbo inspekcijos pranešime teigiama, kad įmonė jau žinojo, jog aparatas netinkamai veikė, tačiau „nesiėmė jokių veiksmų“.

„Arcos Dorados“ gruodžio 21 dieną patvirtino, kad nelaimę lėmė sugedęs gaiviųjų gėrimų aparatas.

Facebook komentarai