Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Europos Komisija žada padėti nuo koronaviruso krizės nukentėjusiems ūkininkams

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Europos Komisija stebi, kad koronaviruso krizės metu europiečiai ir toliau būtų aprūpinami kokybišku maistu už priimtiną kainą, todėl yra pasiryžusi padėti dėl jos nukentėjusiems Europos žemės ūkio produkcijos gamintojams, pareiškė EK pirmininkė.

„Mes paremsime savo ūkininkus šiuo sunkiu metu ir imsimės kitų priemonių jiems padėti, atsižvelgiant į situacijos raidą“, – sakė Ursula von der Leyen (Ursula fon der Lajen).

Jos žodžiais, be sezoninių darbuotojų ir savanorių pagalbos derliaus nuėmimo metu, žemės ūkio gamintojams būtina platesnė parama.

„Todėl imamės kelių naujų priemonių. Suteikėme jiems daugiau laiko prašymams dėl išmokų pateikti. Ir greitai padidinsime šių išmokų avansus“, – pažadėjo EK vadovė.

Ji taip pat pranešė, kad kai kurios ES administracinės procedūros žemės ūkio produktų gamintojams ir ES šalių nacionalinėms administracijoms bus supaprastintos, nes šiandien „yra svarbesnių reikalų už popierių pildymą“.

„Ir mes palengvinsime pagalbos teikimą žemės ūkio teritorijų medicinos centrams per Europos kaimo plėtros fondus“, – pridūrė U. von der Leyen.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA