Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

brolijos baneriukas

 

 

Zemes ukio technikos brolija

Galvijai paskutines gyvenimo valandas praleido tarp kritusių ir irstančių gentainių kūnų

Autorius: Agroeta
Galvijai paskutines gyvenimo valandas praleido tarp kritusių ir irstančių gentainių kūnų
Galvijai paskutines gyvenimo valandas praleido tarp kritusių ir irstančių gentainių kūnų
Printer Friendly, PDF & Email

(Kardifas, balandžio 19 d.) Gyvulininkystės fermai Velse vadovavę motina ir sūnus buvo nubausti pusės metų laisvės atėmimo bausme, ją atidedant dviems metams, už siaubingomis sąlygomis laikytus 84 galvijus, pranešė „FarmingUK“.

Teisėjai konstatavo, kad dėl 80 metų Margaret Cooper ir 55 metų Norman Cooper‘io kaltės daugelis gyvūnų krito tiesiog fermoje, o daugelį kitų gyvulių veterinarai buvo priversti užmigdyti, nes nebuvo įmanoma jų išgelbėti.

Teismo sprendimą ūkininkai dar mėgino skųsti, bet aukštesnės instancijos teismas balandžio 10 dieną paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą.

Siaubingomis sąlygomis laikomus gyvulius 2018 m. gegužę aptiko veterinarai, gyvūnų gerovės specialistai ir pareigūnai. Jie pranešė, kad aptiko jau žuvusius gyvulius, o „kai kurie jų buvo irimo stadijos“ tiesiog garduose.

Galvijai ilgą laiką nebuvo maitinami ir girdomi. Likę gyvi raguočiai buvo perduoti globon. „Mūsų darbuotojai dar nebuvo susidūrę su tokiu neatsakingu, siaubingu ūkininkavimu. Gaila, kad tai jau antras toks panašus kartas per pastaruosius kelis mėnesius, – kalbėjo Alun Williams‘as, dalyvavęs šios fermos apžiūroje. – Buvo siaubinga matyti, kaip gyvi galvijai būna šalia jau kritusių gyvulių“.

Motinai ir sūnui teismas uždraudė laikyti gyvulius artimiausius dešimt metų. Sūnui teks taip pat 150 valandų darbuotis neatlygintinai.

Facebook komentarai