Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Geriausiam šauliui atiteks "Medžioklės ragas", o kitiems daugybė pramogų

Autorius: Agroeta
Pagrindinis prizas.
Pagrindinis prizas.
Printer Friendly, PDF & Email

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija (LMŽD) rugpjūčio 31 d. surengs įspūdingas medžioklinio šaudymo varžybas „Medžioklės rago“ taurei laimėti. Medžiotojų sueiga bus surengta Anykščių rajono „Zala Arms“. Tai jau tradicinėmis tapusios, dešimtą kartą organizuojamos medžioklinio šaudymo varžybos, į kurias medžiotojai ir žvejai paprastai susirenka su savo šeimų nariai ir bičiuliais. Numatoma, kad renginys vyks net dvylika valandų.

Iš pradžių bus pakelta vėliava, o dalyvius ir svečius sveikins LMŽD pirmininkas Jonas Talmantas, renginio šeimininkai, svečiai, rėmėjai. Planuojama, kad atvyks ir du ministrai. Varžybų dalyvius sveikins Vilniaus Medžioklinių ragų orkestras.

„Zala Arms“ šaudyklos šeimininkai patrankos salve „užtvirtins“ varžybų atidarymą ir duos startą visoms varžybų rungtims.

Varžybos prasidės „Bėgančio šerno“ ir compact sporting'o rungtyse, kuriose pirmieji startuos į šventę dar išvakarėse atvykę dalyviai, taip pat tie, kurie varžybų dieną atvyks anksčiau už kitus.

Anot rengėjų, patys svarbiausi renginio dalyviai yra vaikai ir jų mamos, atlydėję savo šeimos narius  – medžiotojus į varžybas. Būtent jiems visų varžybų metu veiks įvairios pramogos. Jiems bus surengta edukacinė programa „Pagauk ir paleisk žuvį“, bus galima pašaudyti iš orinio šautuvo, vyks smiginio varžybos, šaudymas iš lanko, pratybos su šunimis. Nuo 16 valandos varžybų dalyviai galės paragauti Molėtų MŽD medžiotojų pagaminto plovo, o loterijoje bus galima laimėti graižtvinį šautuvą.

Portalas „Agroeta“ yra vienas iš šio renginio rėmėjų.

Facebook komentarai