Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Ilgąjį savaitgalį liepsnojo traktoriai, šienas ir grūdai

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Ilgasis savaitgalis pasižymėjo ir gaisrais ūkininkų valdose. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) teigimu, penktadienį Opšrūtų II kaime (Marijampolės r.) užsidegė šieno rulonai, gabenami traktoriaus priekaboje.  

Atvykus ugniagesiams traktoriaus “T40” priekaboje degė šieno rulonai. Gaisrininkai išvertė rulonus iš priekabos ant važiuojamosios dalies. Gaisro metu sudegė devyni šieno rulonai, o vanduo jiems gesinti buvo vežami iš gamtinio vandens šaltinio, kuris buvo 5 km nuo gaisro vietos. Nustatyta, kad ugnis įsiplieskė nuo pašalinio ugnies šaltinio, įtariama, kad nuo nuorūkos.

Savo ruožtu Jotainių kaime užsidegė frontalinis krautuvas. Kai ugniagesiai atvyko, jis degė atvira liepsna. “Gaisro metu sudegė krautuvo 2 padangos, išdegė krautuvo vidus, apdegė variklio skyriaus degiosios detalės”, – pranešė PAGD.

Šeštadienį kelyje Priekulė – Dreverna degė ir traktoriaus “MTZ-80” priekaba su šienu. Į Klaipėdos rajoną nuskubėję ugniagesiai atvyko tuo metu, kai priekaba su šienu jau degė atvira liepsna. Gaisro metu apdegė priekaba ir šienas.

Apie pirmadienį kilusį gaisrą grūdų sandėlyje Vembūtų kaime (Telšių r.) “Agroeta” jau rašė. PAGD patikslino, kad atvykus ugniagesiams, dalis mūrinio grūdų sandėlio degė atvira liepsna. Pastatas mūrinis, 1 aukšto, stogas dengtas šiferiu. Per ugniasienę blokuota kita pastato dalis (13x12 m), dviejų aukštų, perdengimas medinis.

Šio gaisro metu nudegė degusios pastato dalies stogas, sudegė grūdų džiovinimo įranga buvusi antrame aukšte.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA