Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Andrejus Stančikas: „Pieno krizės našta užkrauta tik žemdirbiams“

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

(Kaunas, liepos 1 d.). Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andrejus Stančikas mano, kad papildoma parama pieno ūkiams tėra vienkartinė pagalba, bet problema nesprendžiama iš esmės ir būtina peržiūrėti visą pieno gamybos grandinę.

„Vartotojas atėjęs į parduotuvę ir pirkdamas pieną, jo produktus nemoka mažiau nei iki pieno krizės. Todėl kyla natūralus klausimas, kodėl žemdirbiams supirkimo kainos sumažėja, o pirkėjas to nepajaučia. Akivaizdu, kad šioje grandinėje ne viskas skaidru ir sąžininga, o visa krizės našta užkraunama tik žemdirbiams“, - portalui „Agroeta“ kalbėjo A.Stančikas.

Jis mano, kad valstybė apie tai turi kalbėti ir Europos Komisijoje. „Nesvarbu, kad esame maža šalis, bet galime ir turime kelti klausimus, teikti siūlymus“, - įsitikinęs A.Stančikas.

Pasak jo, ES ir Lietuvos vyriausybės parama yra gerai, bet ji tik padeda išgyventi, sumokėti sąskaitas, palūkanas, bet iš esmės problemos nesprendžia.

Nacionalinės mokėjimo agentūros duomenimis, 30 509 pieno gamintojai jau gavo 17 mln. eurų iš valstybės biudžeto. Dar 57 paramos gavėjams parama bus išmokėta jiems patikslinus savo duomenis.

  Agroeta inf.   Stancikas  
Facebook komentarai

bas

a