Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Brakonieriams – nuostolinga liepos pradžia

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Liepos pradžia Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams buvo darbinga – praėjusią ir šią savaitę Biržų ir Rokiškio r. sučiupti nelegaliai žvejoję asmenys.

Liepos 1 d. Biržų r. sulaikyti du asmenys, neteisėtai statę tinklus Apaščios upėje. Pažeidėjai žuvų sugauti nespėjo, jiems surašyti protokolai ir paimti draudžiami žvejybos įrankiai – šeši statomieji tinklai.

Liepos 3 d. Rokiškio r., ties Margėnų kaimu, buvo sulaikytas neteisėtai žvejojęs asmuo. Pažeidėjas trimis statomaisiais tinklais sugavo 2 lynus ir 1 kg karosų. Gamtai padaryta žala – 129 Eur buvo atlyginta iš karto.

Liepos 9 d. Rokiškio r. buvo sulaikytas neteisėtai tinklais žvejojęs asmuo. Tiriant asmens ūkinį pastatą, rasti neteisėtai laikomi ne mėgėjų žvejybos įrankiai – tinklai. 

Primename, kad draudžiama žuvis gaudyti ne mėgėjų žvejybos įrankiais: tinklais, bučiais ir panašiais tinkliniais įrankiais.

Gaudant bučiais vėžius, visos kartu sugautos žuvys nedelsiant privalo būti paleistos atgal į vandens telkinį.

Žvejyba ne mėgėjų žvejybos įrankiais užtraukia atsakomybę nuo 120 Eur iki 300 Eur. Taip pat vykdant tokią veiklą konfiskuojami įrankiai ir priemonės.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA