Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Gaisrą sukėlęs asmuo mirtinai sužeidė policininką. Visuomenė įspėjama apie bėglį

Autorius: Agroeta
Gaisravietėje rastas, kaip manoma, S. Braso kūnas.
Gaisravietėje rastas, kaip manoma, S. Braso kūnas.
Printer Friendly, PDF & Email

„Agroeta“ penktadienį jau rašė, kad Bendrasis pagalbos centras pranešė apie mįslingą įvykį. 10 val. 28 min. skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Mažeikių rajone, Viekšnių seniūnijos Birbiliškės kaime dega namas. Savarinos gatvės minėto namo viduje yra ginkluotas žmogus. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos, o informacija apie įvykį perduota Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Telšių policijai.

Tikrindami gautą informaciją apie Birbiliškės kaime smurtaujantį vyrą į jo namus atvykusius patrulius įtariamasis pasitiko šūviais. 40-metis pareigūnas Saulius Žymantas nušautas, pareigūnei sužeista koja.

„Įtariamasis (gimęs 1968 m.) galimai pasišalino į šalia esantį mišką, jis gali būti ginkluotas, todėl raginame gyventojus pamačius šį asmenį, nesiartinti prie jo ir kuo skubiau informuoti policiją“, – pranešė Policijos departamentas.

Įvedamas specialus planas, į įvykio vietą išsiųstos gausios Telšių, Klaipėdos ir Šiaulių apskr. pareigūnų pajėgos, policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ARAS pareigūnai.

Policijos generalinis komisaras taip pat nutraukė savo planus ir išvyko į įvykio vietą.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla visos policijos bendruomenės vardu reiškia nuoširdžią užuojautą žuvusio pareigūno artimiesiems.

Ieškomas galimai ginkluotas įtariamasis Stasys Brasas, gimęs 1968 m., anksčiau neteistas, iki šiol policijai nežinomas. Ginklą jis turi nelegaliai. 

Ugniagesiai gaisravietėje šiuo metu ieško, ar nežuvo dar žmonių. 

Papildyta 14.31 val. Užgesinus gaisrą rastas žmogaus kūnas. Šalia jo gulėjo ir ginklas. Tačiau kol neatlikta ekspertizė, įtariamojo paieškos toliau vyksta. Į orą pakilo sraigtasparniai. Pasitelktos nemažos policijos pajėgos.

Papildyta 15.18 val. 

Penktadienį Policijos departamentas pranešė, kad tarnybos metu nušautas policininkas Saulius Žymantas buvo vienas geriausių šalies kinologų.

„Šiandien Lietuvos policijos bendruomenė neteko savo šeimos nario – Mažeikių rajono policijos komisariato tyrėjo Sauliaus Žymanto (1980 - 2020), kuris vykdymas pareigas žuvo nuo įtariamojo kulkos. Gegužės 29 d. tikrindami gautą informaciją apie Mažeikių r., Birbiliškės kaime smurtaujantį vyrą į jo namus atvykusius pareigūnus įtariamasis pasitiko šūviais. Įvykio vietoje buvo nušautas pareigūnas Saulius Žymantas, o jo kolegei - sužalota į koja. Beveik 19 metų policijoje tarnavęs Saulius buvo vienas geriausių šalies kinologų, ne kartą užėmęs prizines vietas įvairiose policijos kinologų varžybose. Šeima neteko mylinčio vyro ir tėvo“, – teigiama pranešime.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir visa policijos bendruomenė nuoširdžiai užjaučia pareigūno šeimą, artimuosius bei visus, kurie pažinojo Saulių. 

Papildyta. Po ekspertizės nustatyta, kad gaisravietėje rastas policininką nušovusio S. Braso kūnas.

Facebook komentarai