Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Lenkijoje du miško darbininkus užpuolė vilkai

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Lenkijoje, Pakarpatės vaivadijoje, Bžozove esančiuose miškuose dirbusius darbininkus, pirmadienį užpuolė vilkai, praneša Lenkijos žiniasklaida. Vyrai nuo agresyvių plėšrūnų gynėsi benzininiais pjūklais.

Marcinas Bobola iš Bžozovo prokuratūros, kalbėjęs su vienu iš vyrų sakė, kad užpuolimas buvo labai pavojingas.

„Vyras pasakojo, kad du vilkai jį užpuolė iš priekio, o trečiasis iš nugaros. Jam padėti atskubėjo draugas. Vyrai įjungė pjūklus ir nuvarė vilkus. Viskas truko kelias minutes. Vilkai urzgė – situacija buvo tikrai pavojinga “, – pridūrė prokuroras.

Pasak M. Bobolos, toks vilkų išpuolis prieš žmones – netikėtas ir beprecedentis. Šis įvykis, žadama, bus nuodugniai ištirtas, be kita ko, išsiaiškinta ar tai tikrai buvo vilkai.

Prokuroras sako sulaukiantis daugybės signalų, kad šalia Bžozovo ne kartą pastebėtas, žmonių nebijantis, vilkų būrys.

"Yra daug informacijos, kad vilkai netoli Bžozovo puola naminius gyvūnus, ypač šunis. Padėtis atrodo gana dramatiška – reikia greitų atsakymų. Aš jau kalbėjau apie tai su vietos miškų inspektoriumi. Reikia kažką daryti, kadangi orai šyla ir vis daugiau žmonių eis į mišką “, – sakė M. Bobola.

Prokuroras sako, kad įvykio aplinkybes aiškinsis vietos policija.

Krosno regioninio valstybinių miškų direkcijos atstovas spaudai Edvardas Maršalekas patvirtino, kad du jų darbininkai tikrai buvo užpulti plėšrūnų. Jis pabrėžė, kad vyrams viskas gerai.

"Mes apie tai informavome atsakingas institucijas, kad perspėtų vietos gyventojus. Turime signalų, kad toje vietoje buvo matyti vilkai", – sakė maršalas.

Anot atstovo, paskutinis vilkų išpuolis prieš žmones įvyko prieš kelerius metus Stuposiano apylinkėse, tačiau, kaip jis teigė, tuokart gyvūnai sirgo pasiutlige.

Facebook komentarai