Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Neeilinė galvijų gelbėjimo operacija

Autorius: Agroeta
Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotr.
Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, „Facebook“ paskyroje pasidalijo įspūdžiais ir nuotraukomis, kaip vakar Šilutės rajone, Žalgirių kaime esančiame miške teko gelbėti  aštuonių galvijų bandą, atsidūrusią apsemtoje vietoje.

„Iki bandos su vyresniuoju ugniagesiu Dariumi Vaitkumi ėjome vandeniu, vilkėjome hidrokostiumais. Galvijai buvo susispietę seklumoje aplink nuvirtusį medį. Vandens gylis siekė apie 60 centimetrų. Gelbėjimo darbų pradžia buvo išties sunki. Buvo beveik tamsu.  Bandėm varyti vedlį, bet jis net nemanė judėti iš vietos. Tada ėmėm varyti bandoje buvusį veršiuką,  ir jis ėmė eiti,  paskui jį pajudėjo ir jo mama, o paskui ją  – ir kiti galvijai, – apie gelbėjimo operaciją pasakoja Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Evaldas Bilevičius. – Bandą vandeniu teko varyti  porą kilometrų. Gelbėjimo operacija tęsėsi dvi valandas. Tiesa,  veršiukui pailsus,  turėjome padėti jam keliauti pirmyn.  Pagaliau  pavyko išbristi iš vandens. Banda atsidūrė saugioje ir  neapsemtoje vietoje. Veršiuką priglaudė ir juo pasirūpino vietos gyventojai. Sutarėme, kad galvijams bus atvežta šieno.“

„Sunku nuspėti, koks būtų galvijų likimas, jeigu laiku nebūtų kreiptasi į ugniagesius gelbėtojus“, – rašoma Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos „Facebook“ paskyroje.

Facebook komentarai

a

b