Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Nustatytas dar vienas nelegalus „cechas“, vykdęs mėsos ir žuvies tvarkymo veiklą

Autorius: Agroeta
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nuotr.
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Šią savaitę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento specialistai, kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais, po atlikto patikrinimo Šilalės rajone sustabdė neteisėtai, namų sąlygomis, vykdytą mėsos ir žuvies perdirbimo ir konservų gamybos veiklą.

Į rinką neleista tiekti ir utilizacijai nukreipta per 73 kg šaldytos mėsos, pauštienos ir žuvies.

Pareigūnams gavus pranešimą apie galimai nelegalią mėsos perdirbimo veiklą ir patikrinus Šilalės r. nurodytu adresu veikusio asmens patalpas, pateikta informacija pasitvirtino – gyvūninio maisto tvarkymas vyko neturint tokiai veiklai būtino VMVT leidimo.

Mėsa ir žuvis buvo tvarkoma antisanitarinėmis sąlygomis, nešvariose ir netvarkingose patalpose, nesilaikant patalpų ir įrangos higienos bei sanitarijos reikalavimų, o tai ypač karštuoju metų laiku gali turėti nepageidaujamų pasekmių maisto saugai.

Šio patikrinimo metu rasta apie 30 kg šaldytos kiaulienos mėsos, 23 kg šaldytos paukštienos ir 20 kg šaldytos žuvies.

Neteisėtai veiklą vykdęs asmuo pareigūnams negalėjo pateikti nei šaldytos mėsos ir žuvies, nei konservų gamybai naudotų skardinių dėžučių įsigijimo dokumentų.

Tikrinimo metu rasti asmeniniai užrašai apie konservų gamybai naudotas žaliavas paimti ir perduoti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnų tyrimui. Artimiausiu metu bus sprendžiama dėl poveikio priemonių taikymo.

Facebook komentarai