Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Rusijos kariuomenė subombardavo elevatorių. Pagrobta žemės ūkio technika negali naudotis

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Sparnuotoji raketa pataikė į grūdų sandėlį.
Sparnuotoji raketa pataikė į grūdų sandėlį.
Printer Friendly, PDF & Email

Ukrainiečių „Telegram“ kanalai šiandien pranešė kelias naujienas apie „demilitarizuotus“ ir „denacifikuotus“ žemės ūkio objektus Ukrainoje. Ryte į Dnepropetrovsko srityje esantį elevatorių pataikė agresorių paleista sparnuotoji raketa, susprogdinusi grūdų pripildytą sandėlį.

Srities vadovo Valentino Rezničenko pirminiais duomenimis, niekas nenukentėjo.

Taip pat pranešta, kad Ukrainos jūrų uostuose yra įšaldyta apie 4 mln. tonų grūdų, kurių eksportas šiuo metu neįmanomas. Rusijos Federacija blokuoja jūros kelius. Apie tai pareiškė Jungtinių Tautų Pasaulinės maisto programos atstovas Martinas Frikas.

Dalį grūdų iš kitų regionų agresoriai išvežė vilkikais.

Savo ruožtu CNN praneša, kad iš okupuoto Melitopolio agresoriai išvogė naują žemės ūkio techniką iš „John Deere“ atstovybės.

Vien iš šios atstovybės į Čečėniją išgabenti 27 vienetai technikos, taip pat nemažai GPS imtuvų ir įrangos, skirtos tiksliajai žemdirbystei. Tarp pagrobtos technikos yra ir visiškai nauji traktoriai.

a
Tarp pagrobtos technikos yra ir visiškai nauji traktoriai.

„Tačiau paaiškėjo, kad okupantai negali šia technika naudotis, nes, pavyzdžiui, kombainų darbas buvo sustabdytas distanciniu būdu dėl juose esančių saugiklių“, – pranešė CNN, daranti išvadą, kad jeigu nepavyks užvesti kombainų, veikiausiai jie bus išparduoti dalimis.

Visa vogta technika yra vienoje fermoje netoli Grozno.

Facebook komentarai

a

a