Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Savaitgalį degė miškas ir traktorius. Gyventojai priekaištauja energetikams

Autorius: Nyksciai.lt
Gaisras miške. Nykščiai.lt nuotr.
Gaisras miške. Nykščiai.lt nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Pučiant stipriam vėjui, įvyko trumpas sujungimas elektros linijose. Vietiniai gyventojai sako, kad dingo elektra, o maždaug kilometras nuo kelio Anykščiai – Svėdasai, važiuojant Mačionių link, plykstelėjo miško gaisras. Vietinių gyventojų teigimu, gaisras kilo visai netoli sodybos, anksčiau priklausiusios kalviui. Gyventojai iškvietė gaisrininkus, atvyko ir miškininkai. Gaisras buvo užgesintas, didelių nuostolių nepridarė.

Vietiniai gyventojai turi priekaištų oro linijas prižiūrintiems elektrikams, pasak jų, gedimai gana dažni, nes nepakankamai tvarkomos oro linijų zonos, todėl medžiai sukelia trumpuosius sujungimus. Pasak jų, ir gedimų, ir gaisrų būtų galima išvengti, jeigu vietoj oro linijų būtų paklotas kabelis, kuris užtikrintų stabilų elektros tiekimą.

Kaip praneša ugniagesiai, gegužės 30-ąją, apie 13 valandą gautas pranešimas, kad Debeikių sen., Pūstinkos kaime gaisras kilo atviroje teritorijoje. Atvykus ugniagesiams, degė kirtavietė. Gaisro metu išdegė apie 50 arų kirtavietės ir apie 20 arų miško. Į įvykio vietą buvo atvykę 2 miškininkai.

Savo ruožtu Šiaulių rajone nuo degančio traktoriaus išdegė Pikužių miško paklotė. Atvykus ugniagesiams, traktorius „LS Mtron PLUS 100“ degė atvira liepsna. Vanduo buvo vežamas 1 km atstumu iš gamtinio vandens telkinio. 

Nykščiai.lt

Facebook komentarai