Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

 

 

 

 

 

Zemes ukio technikos brolija

Jungtinė Karalystė: daugiausiai nelaimingų atsitikimų užfiksuota žemės ūkyje, žuvo 39 žmonės

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Jungtinės Karalystės žemės ūkyje užfiksuojama daugiausiai nelaimingų atsitikimų, nei bet kurioje kitoje verslo šakoje, skelbia „FarmingUK“. Paskutinis įvykis sukrėtė žemdirbių bendruomenę prieš pat Šv. Kalėdas, kai gruodžio 19-ąją šiaurinėje Anglijos dalyje esančioje fermoje mirė 28metų Nathan Atkinso‘as.

Ūkiniame pastate ant jauno vyriškio užkrito šieno ritinys. Kuomet atvyko medikai, jie jau negalėjo niekuo padėti. Kambrijos grafystės atstovas Matt Brereton‘as komentavo, kad „ūkininkavimas yra viena pavojingiausių veiklų“. „Tai gyvenimo būdas, kai neskaičiuojama išdirbtų valandų, o rizika susidurti su nelaimingu atsitikimu padidėja dirbant įvairius darbus“, – pabrėžė M. Brereton‘as.

Prieš tai ūkininkų bendruomenę sukrėtė nelaimingas atsitikimas lapkričio mėnesį, kai vienoje Šiaurės Airijos fermų mirė 14 metų mergaitė.

Statistikos duomenimis, per 2019 m. Jungtinės Karalystės žemės ūkyje buvo užfiksuotos iš viso 39 mirtys. Iš jų 32 tragiški įvykiai palietė ūkių darbuotojus, o septyni žmonės, tarp kurių buvo ir du vaikai, buvo ūkininkai arba jų šeimų nariai.

Facebook komentarai