Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Jungtinės Karalystės ūkyje aptikta šiuolaikinių vergų, tarp jų – nėščia moteris

Autorius: Agroeta
Migrantai dirba žemės ūkyje.
Migrantai dirba žemės ūkyje.
Printer Friendly, PDF & Email

Rytų Anglijos Bedfordšyro grafystės viename ūkių policija aptiko net 14 asmenų, kurie vergiškomis sąlygomis dirbo žemės ūkio darbus, pranešė "FarmingUK".

Pareigūnai šiame ūkyje rado 13 vyrų ir vieną nėščią moterį, kuriuos išnaudojo prekeiviai žmonėmis. Visi išlaisvinti šiuolaikiniai vergai yra atvykę iš Rumunijos. Socialiniai darbuotojai dešimčiai žmonių suteikė naują pastogę. Jais rūpinamasi pagal specializuotą, šiuolaikinės vergovės aukų paramos programą.  Tuo tarpu keturis asmenis, kurie buvo apkaltinti prekyba žmonėmis, policija areštavo.

Įvykis sukėlė naują diskusiją Jungtinėje Karalystėje apie tai, jog reikia labiau tikrinti žemės ūkio bendroves ir ūkius, kuriuose darbuojasi migrantai.

Vadovaujantis 2018 m. ataskaita, žemės ūkio sektorius išlieka rizikingiausiu tarp kitų ekonomikos šakų, kuriose dar fiksuojami šiuolaikinės vergovės ir neleistinos žmonių eksploatacijos atvejai.

Dažniausiai yra išnaudojami bulgarai ir rumunai. Šiek tiek mažiau išnaudojami Lenkijos ir Lietuvos piliečiai. Ataskaitoje buvo paminėta iš viso 21 tautybė.

Facebook komentarai

Belkar