Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

K. Starkevičius išreiškė palaikymą A. Palionio kandidatūrai į žemės ūkio ministrus

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Kazys Starkevičius.
Kazys Starkevičius.
Printer Friendly, PDF & Email

Parlamentaras ir buvęs žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius išreiškė palaikymą galimam Giedriaus Surplio įpėdiniui Andriui Palioniui, kuris laikomas realiausiu kandidatu į naujuosius žemės ūkio ministrus.  

„Žurnalistai klausė, ką manau apie Seimo nario Andriaus Palionio kandidatūrą į žemės ūkio ministrus. Manyčiau, šiame etape galbūt bus ir neblogai. Pirma, jis pats kažkiek su tuo žemės ūkiu susijęs – ne vien „profesionalas teoretikas“. Vadinasi, galima tikėtis, kad ir pagalbininkus susirinks išmanančius reikalą“, – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė K. Starkevičius.

Pasak jo, A. Palionis turi ir politinės patirties, kuri „gal leis nemindžioti jau numindžiotų grėblių“.

„Kartu posėdžiaujame etikos komisijoje. Atrodo, etiškas. Galima tikėtis, kad įsiklausys ir į Ūkininkų sąjungos, Šeimos ūkininkų sąjungos nuomones, opozicijos argumentus. Jei patvirtintų – linkėčiau sėkmės. Tik kad mūsuose labai nestabilu viskas tame valdančiosios koalicijos vinegrete - nežinia ką kitą ar net tą pačią dieną „išmaišys“ į paviršių“, – reziumavo K. Starkevičius.

Galimas kandidatas į ministrus A. Palionis Seime yra Lietuvos socialdemokratų darbo partijos frakcijos seniūnas. Žurnalistų paklaustas apie jo patirtį žemės ūkyje, A. Palionis sakė, jog turi patirties. „Aš, kaip juokauju, – esu bernas pas ūkininkę. Traktorių vairuoju nuo trylikos metų, su kombainu „Niva“ kūlęs nuo septyniolikos metų. Karvę melžt moku. Opias visas problemas, su kuo dabar susiduria žemę dirbantys žmonės, irgi tikrai žinau. Su kuriomis susiduria ir didieji ūkininkai, ir smulkūs ūkininkai“, – liepos mėnesio viduryje kalbėjo A. Palionis.

Facebook komentarai