Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Karantinas pasibaigė. Kaip aptarnaus Nacionalinė Žemės tarnyba?

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Atsižvelgdama į tai, kad pasibaigus karantino laikotarpiui šalyje lieka galioti valstybės lygio ekstremali situacija, Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) rekomenduoja asmenims, norintiems gauti tiesioginę konsultaciją NŽT patalpose, savo vizitą suplanuoti – prieš atvykstant į padalinį registruotis iš anksto telefonu.

Užsiregistravę iš anksto, žmonės žinos tikslų savo vizito laiką, bus tikri, kad gaus išsamią konsultaciją juos dominančiu klausimu, išvengs savo laiko gaišimo laukdami priėmimo eilėje. Iš anksto užsiregistravę asmenys taip pat turės aptarnavimo pirmenybę prieš be registracijos atvykusius asmenis.

Registruotis vizitui galima paskambinus bendruoju vizitui pasirinkto NŽT teritorinio padalinio telefonu.

Registruojantis vizitui reikėtų pateikti išsamią informaciją apie planuojamo vizito tikslą, kad NŽT darbuotojai galėtų tinkamai pasirengti susitikimui.

Siekiant užtikrinti atvykstančių asmenų ir darbuotojų saugumą, NŽT patalpose privaloma laikytis asmens higienos principų – dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo. Taip pat rekomenduojama dėvėti veido kaukes arba kitas apsaugines veido priemones.

 

Facebook komentarai