Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Keitėsi viešinimo taisyklės

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

(Vilnius, rugpjūčio 9 d.) Nuo rugpjūčio 4 d. keitėsi kai kurios viešinimo taisyklių nuostatos. Viešinimo taisyklių pakeitimai įtvirtinti dėl naujai, tik liepos 7 d., patvirtintos Suteiktos paramos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą viešinimo priemonių įkainių apskaičiavimo metodikos, kurioje nustatyti viešinimo priemonių įkainių apskaičiavimo būdai.

Ankstesnėse viešinimo taisyklėse buvo nustatytos tik tinkamų finansuoti viešinimo išlaidų ribos, neišskiriami viešinimo priemonės ypatumai, tarkime, didžiausia tinkamų finansuoti išlaidų plakatui suma buvo nurodyta 30 Eur. Dabartinėse taisyklėse didžiausia plakatui finansuoti suma išliko nepakitusi, tačiau nurodyta, kokiais atvejais bus skaičiuojama ir mažesnė paramos suma, – tai aprašyta labai detaliai, pavyzdžiui, A3 formato plakatui su pristatymu bus skiriama 5,45 Eur be PVM suma, A2 formato plakatui su pristatymu – 7,12 Eur be PVM, kitų dydžių plakatams – ne daugiau kaip 30 Eur be PVM.

Nauja ir tai, kad bus galima prašyti didesnės paramos sumos, jei planuojama įrengti aiškinamąjį ar informacinį stendus, nes nuo šiol tinkamomis finansuoti išlaidomis laikomi ir stendų montavimo prie objekto fasado arba įbetonavimo į žemę darbai, apimantys ir stendo gamybą, transportavimą į stendo įrengimo vietą.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad viešinimo taisyklės papildytos nuostatomis, kuriose nurodoma, kaip reikėtų viešinti paramą spaudoje, bei išvardijamos tinkamų finansuoti išlaidų sumos, priklausančios nuo to, kokiame – regioniniame ar nacionaliniame – dienraštyje bus spausdinamas viešinantis skelbimas.

NMA inf.

15_2

Facebook komentarai