Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Lobių ieškotojas aptiko kraupų radinį, gamtos prievaizdai atrašė, jog pasidomės

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Aptiktos lapės. Artūro Vestarto nuotr.
Aptiktos lapės. Artūro Vestarto nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Metalo ieškiklių entuziastas netoli Šilėnų kaimo (Šiaulių r.) esančiame lauke aptiko  nuostabą sukėlusį radinį. Šalia medžiotojų bokštelio buvo suguldytos keturios sumedžiotos lapės. Jis pasidalino nuotrauka socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Metalo Detektoriai Lietuva (radiniai, diskusijos, klubas, turgelis)“. Šios grupės sekėjai piktinosi medžiotojais, esą taip elgtis nežmoniška, paliekant kruvinus sumedžiotus žvėris tiesiog lauke.

„Ėjau po laukus metalo detektoriumi ir radau. Netoli tų lapių pravaikščiojau apie dvi valandas, bet jokių medžiotojų nemačiau, – „Agroetai“ radinį komentavo Artūras Vestartas. – Grįždamas dar kartą lapes apžiūrėjau. Pasidariau išvadą, kad jos ten kokią parą ten guli“.

Paklaustas, ką pagalvojo tuo metu, kai aptiko lapes, A. Vestartas patikino, jog tiesiog pasidarė išvadą, kad galbūt medžiotojai nukovę lapes prisigėrė ir pamiršo. „Arba dėl pramogos pašaudė“, – svarstė A. Vestartas. Kita vertus, A. Vestartas vėliau pamanė, jog galbūt lapes kilpomis sumedžiojo brakonieriai ir jas tiesiog numetė.

„Agroetai“ nusiuntus paklausimą apie šį atvejį Aplinkos ministerijos žinioje esančiam Aplinkos apsaugos departamentui, jo vyr. specialistė Ieva Krikštopaitytė teigė, esą apie įvykį inspektoriai nėra gavę pranešimo. „Informuoju, kad vietos aplinkosaugininkai informacijos apie šį atvejį nėra gavę. Ar galėtumėte nurodyti tikslią vietą, kur buvo rastos lapės? Pareigūnai pasidomėtų situacija“, – lakoniškai atsakė ji.

Facebook komentarai