Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Maxima leidinys: informacija norintiems išleisti mažiau

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Turbūt nesuklysime, jei pasakysime, kad galimybė sutaupyti pinigų yra aktuali daugeliui mūsų šalies gyventojų. Prieš įsigyjant įvairias prekes neretai yra imamasi kainų palyginimo, ir tai leidžia pasirinkti tokią prekybos vietą, kurioje tam tikra produkcija būtų siūloma pačiomis patraukliausiomis kainomis. „Maxima“ – tai vienas prekybos tinklų, kuris pirkėjus visada džiugina ypatingais pasiūlymais, o reguliariai atnaujinamas Maxima leidinys leidžia pirkėjams rasti pačių aktualiausių pasiūlymų. Jei svarstote apsilankyti šio prekybos tinklo parduotuvėje, pravartu kelias minutes skirti geriausių pasiūlymų peržiūrai, ir tai jums tikrai padės rasti pačius geriausius pasiūlymus.

Prekės mažesnėmis kainomis

Lankantis „Maxima“ parduotuvėse visada galima tikėtis mažesnių prekių kainų: čia visada galima rasti ypatingų pasiūlymų, kurie taikomi kasdien naudojamiems produktams, arba tokių akcijų, kurios yra aktualios tik konkrečiu laikotarpiu (pavyzdžiui, prieš Kalėdas nuolaidos gali būti taikomos dovanų pakavimo popieriui, prieš Naujuosius metus – kalendoriams, ir t.t.) Atrenkant geriausius pasiūlymus visada yra atsižvelgiama į jų aktualumą, todėl pirkėjai visada gali mėgautis pačiais geriausiais pasiūlymais.

Parduotuvės naujienų prenumerata

Jei baiminatės, kad galite praleisti progą pasinaudoti pačiais geriausiais „Maxima“ prekybos tinklo pasiūlymais, galite tiesiog užsiprenumeruoti parduotuvės naujienlaiškį: pasirinkę tokią galimybę apie įvairius ypatingus pasiūlymus galėsite sužinoti pirmi, todėl galėsite būti visiškai ramūs, kad nepraleidote nieko svarbaus. Specialus Maxima leidinys yra atnaujinamas kartą per savaitę, tad tuomet, jei į prekybos centrą esate pratę vykti tam tikromis savaitės dienomis, turėtumėte pasidomėti, kada galima tikėtis geriausių nuolaidų. Peržiūrėję šį informacinį leidinį galėsite sužinoti, kuriomis dienomis bus taikoma viena ar kita akcija, tad tikrai nepraleisite nieko svarbaus.

Norintiems paprastesnio pirkinių planavimo

Kai siekiama  išleisti kiek įmanoma mažiau pinigų, naudinga iš anksto numatyti biudžetą ir susidaryti pirkinių sąrašą. Pavyzdžiui, jei vieno apsipirkimo metu norite išleisti ne daugiau nei dvidešimt eurų, galite pasidomėti, kokiems maisto produktams šiuo metu yra taikoma akcija, ir pasvarstyti, ką iš jų galėsite pagaminti. Kai iš anksto numatoma, kas bus gaminama pusryčiams, pietums ir vakarienei, išsirinkti produktus galima gerokai paprasčiau, taigi, sutaupoma ne tik pinigų, bet taip pat ir laiko.

Nepamirškite lojalumo kortelės

Dalis akcijų yra pritaikytos „Ačiū“ kortelės savininkams, tad vykdami į „Maxima“ parduotuvę nepamirškite su savimi pasiimti ir šią kortelę. Pateikę „Ačiū“ kortelę kasoje gausite ne tik momentinę nuolaidą: dalis išleistų pinigų grįš į šią kortelę, todėl juos galėsite panaudoti kitų apsipirkimų metu. Dar neturite šios lojalumo kortelės? Tikrai verta pagalvoti apie jos įsigijimą: jums tereikia užpildyti anketą, ją pateikti kasos darbuotojui ir sumokėti simbolinį kortelės mokestį. Galite būti užtikrinti, kad ši lojalumo kortelė jums padės sutaupyti dar daugiau pinigų, o specialus Maxima leidinys pateiks svarbiausią informaciją apie galiojančias nuolaidas.

Facebook komentarai