Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Metų eksportuotojo apdovanojimas antrus metus įteiktas tai pačiai įmonei

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Pažangią gyvūnų pašaro gamyklą bei mažmeninės prekybos tinklą Lietuvoje ir Estijoje valdanti įmonė KIKA GROUP, UAB antrus metus iš eilės tapo Lietuvos pramoninkų suvažiavimo teikiamo „Lietuvos metų eksportuotojo“ apdovanojimo laureate.          

Apdovanojimas įmonei įteiktas už modernią ir specializuotą gyvūnų sauso pašaro gamybą bei joje taikomus aukštus gyvūnų pašarų gamybos kokybės valdymo standartus, įgyvendintą aplinkos apsaugos sistemą, taip pat už įdiegtą inovatyvią pašarų saugos vadybos sistemą bei veikiančias programas, užkertančias kelią biologinei, cheminei ir fizinei taršai.      

Titulas pelnytas ne tik už inovatyvią pašarų gamybą, bet ir už sparčią eksporto plėtrą užsienio rinkose – nuo 2019 metų gaminamas gyvūnų pašaras pradėtas tiekti į Taivaną, Korėją, Nigeriją ir Italiją ir jau eksportuojamas į daugiau nei 50 pasaulio šalių. Produktai taip pat sėkmingai pristatomi didžiausiose pasaulyje zoo verslo parodose. 

Lietuvos pramonininkų konfederacijos nominacija „Lietuvos metų eksportuotojas“, teikiama nuo 2001 metų, skirta įvertinti progresyvias Lietuvos įmones, į įvairias pasaulio šalis eksportuojančias lietuvišką produkciją bei rodančias pavyzdį kokybės valdymo, pažangiausių technologijų diegimo srityse.

Apdovanojimas suteikia progą Lietuvos ir pasaulio verslo bendruomenei pristatyti nacionalinių įmonių pasiekimus eksporto srityje ir padidinti eksporto srautus.

Facebook komentarai