Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Mįslinga 17 metų medžiotojų bokštelių padegėjos istorija: jos neranda nei policija, nei medžiotojai

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Toks pranešimas pasirodė socialiniame tinkle "Facebook".
Toks pranešimas pasirodė socialiniame tinkle "Facebook".
Printer Friendly, PDF & Email

Per pastarąjį mėnesį Lietuvoje suliepsnojo net du medžiotojų bokšteliai. Paskutinis įvykis užfiksuotas Jonavos rajone. Ketvirtadienį socialiniame tinkle „Facebook“ pranešta apie neeilinį įvykį, esą Kaišiadorių rajone, Strošiūnų miške buvo sulaikyta 17 metų mergina, ketinusi padegti medžiotojų bokštelį.

„Noriu pranešti kolegų medžiotojų prašymu. Šį vakarą 23 val. 30 min. Kaišiadorių rajone, Strošiūnų miške buvo sulaikyta mergina 17 metų. Su 2 talpom po 1,5 litro dyzelino. Po pokalbio ji prisipažino, kad ėjo pakurti bokštelių. Visa kita informacija žinoma. Gerbiami kolegos, pamatę kad ir dienos metu įtartinus asmenis, nebijokit kviest policijos ir aplinkosaugos, nes tai jų darbas. Saugokit ir save, ir savo turtą“, – įrašu pasidalino D. B.

„Agroeta“ mėgino patikrinti šią informaciją. Kaišiadorių r. policijos nuovada priklauso Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariatui (VPK), jo budėtojas portalui „Agroeta“ nepatvirtino paskleistos informacijos. „Nematau užfiksuoto tokio įvykio nei vakar, nei užvakar“, – ilgokai ieškojęs informacijos teigė budėtojas.

Tokios informacijos nepatvirtino ir Kaišiadorių medžiotojų draugijos pirmininkas Vilius Karpavičius. „Apie tai nesu nieko girdėjęs, bet pamėginsiu informaciją patikslinti“, – teigė V. Karpavičius. Vėliau jis "Agroetai" teigė, kad susisiekė su galimais įvykio dalyviais, kurie esą nenori viešintis.

"Jie pasakojo, kad važiavo pamiške ir pamatė einančią septyniolikmetę su kuprine. Jie paklausė, kur mergina eina. Nuo jos neva sklido alkoholio kvapas. Kuprinėje buvo dvi minėtos talpos, kurias vyrai paėmė. Į policiją jie nesikreipė, nors mergina esą sakė, kad padegs medžiotojų bokštelį", – kalbėjo V. Karpavičius, bet nesiryžo tvirtinti, kad iš tiesų taip ir buvo.  

Strošiūnų miškų masyvas yra išsidėstęs Kaišiadorių ir Elektrėnų savivaldybių teritorijoje. Pastaraisiais metais susipriešinimas tarp medžiotojų ir gyvūnų globėjų yra gerokai sustiprėjęs, panašius pranešimus reikėtų vertinti itin kritiškai.

Facebook komentarai