Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Mokymų dalyvius „DeLaval“ supažindino su robotizuotos melžimo sistemos veikimo principais

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

Telšiuose vyko mokymai Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistams, atsakingiems už pienininkystės sektoriaus kontrolę. Mokymuose dalyvavo VMVT Veterinarijos sanitarijos skyriaus specialistai bei pienininkystės sektoriuje patikrinimus atliekantys maisto inspektoriai iš teritorinių VMVT padalinių.

Mokymų metu svarstyta, kaip pagerinti pieno kokybę supirkimo bei vežimo metu, pasidalinta patirtimi apie įgyvendinamas priemones, siekiant užtikrinti pieno ir jo produktų saugą. Specialistai aptarė biurokratinės naštos mažinimo galimybes smulkiems pieno gamintojams. Įmonės UAB „DeLaval“ atstovas dalyvius supažindino su robotizuotos melžimo sistemos veikimo principais bei inovacijomis pieno ūkiuose. Inspektoriai aktyviai diskutavo apie problemas, iškylančias patikrinimų metu, svarstė jų sprendimo būdus.

Praktiniai užsiėmimai vyko ŽŪK „Rešketėnai“ pieno supirkimo centre bei įmonėje AB „Žemaitijos pienas“, kur mokymų dalyviai stebėjo pieno supirkimą, susipažino su įmonėje atliekamais laboratoriniais tyrimais, sūrių brandinimo ir saugojimo etapais bei sąlygomis.

Facebook komentarai