Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Nacionalinė žemės tarnyba atveria duris

Autorius: Agroeta
L. Mačiulienės nuotr.
L. Mačiulienės nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Nuo birželio 1 d. duris atveria Nacionalinės žemės tarnybos padaliniai visoje Lietuvoje. Asmenys, norintys gauti tiesioginę konsultaciją NŽT patalpose, savo vizitą turės suplanuoti – prieš atvykstant į padalinį reikės registruotis iš anksto telefonu.

Registruotis vizitui bus galima nuo birželio 1 d. (pirmadienio), paskambinus bendruoju vizitui pasirinkto NŽT teritorinio padalinio telefonu. Telefonų numerius galima rasti NŽT interneto svetainės www.nzt.lt skiltyje „Struktūra ir kontaktai“.

Registruojantis vizitui prašome pateikti išsamią informaciją apie planuojamo vizito tikslą, kad NŽT darbuotojai galėtų tinkamai pasirengti susitikimui.

Siekiant užtikrinti asmenų ir darbuotojų saugumą, karantino laikotarpiu bus aptarnaujamos ne didesnės nei dviejų asmenų grupės, patalpose bus privaloma laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito, paisyti asmens higienos principų – dėvėti veido kaukes arba kitas apsaugines veido priemones, dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis, vizitas negalės trukti ilgiau nei 15 min.

Nepaisant to, kad NŽT atveria duris ir yra pasiruošusi užtikrinti atvykstančių asmenų ir darbuotojų saugumą kol bus atšauktas karantinas, rekomenduojame asmenims ir toliau prašymus teikti paštu ir elektroniniu paštu, pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt), kai pasirenkama paslauga „Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas“.

Asmenų konsultavimas ir informacijos NŽT kompetencijai priskirtais klausimais teikimas ir toliau bus vykdomas elektroniniu paštu ir telefonu.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA