Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Naujas grūdų perdirbimo įrangos gamintojas kviečia žemdirbius į seminarą

Autorius: Agroeta
"Olis" įranga pirmą kartą buvo pristatyta parodos "Ką pasėsi... 2019" metu.
"Olis" įranga pirmą kartą buvo pristatyta parodos "Ką pasėsi... 2019" metu.
Printer Friendly, PDF & Email

Lietuvos ūkiuose po truputį galime išvysti dirbant Ukrainos gamintojo „Olis“ įrangą – daugiausiai grūdų valomosios. Iki šių metų pradžios buvo tik pavieniai pirkimai, tačiau „Olis“ jau turi ir oficialų atstovą Lietuvoje įmonę UAB „Agrosistemos“, sukaupusią ilgametę patirtį grūdų sandėliavimo įrangos technologijų srityje.

„Olis“ specializuojasi grūdų perdirbimo technologijų ir įrangos kūrime, gamyboje ir diegime. Bendrovė gamina apie 200 grūdų perdirbimo pramonės įrenginių: grūdų valomąsias, trijerius, sijojimo mašinas, temperatūrinio apdorojimo įrangą, lukštentuvus, malūnus, grūdų perdirbimo cechus ir laboratorinę įrangą.

Tarp „Olis“ gamybos krypčių ypatingas dėmesys skiriamas grūdų kokybės kontrolei ir jų perdirbimo produktams. Ukrainoje, kuri yra viena didžiausių grūdų gamintojų pasaulyje, dauguma kokybės laboratorijų dirba „Olis“ įranga. Dėl aukšto technologinio lygio ir optimalaus produkcijos gamybos organizavimo, gamintojas gali pasiūlyti aukštos kokybės įrangą už priimtiną kainą, ir šiuo metu ją tiekia ūkininkams bei žemės ūkio įmonėms daugiau nei 15-oje užsienio šalių.

Šį pavasarį „Olis“ savo produkciją pirmą kartą pristatė tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2019“, kur buvo demonstruojama būgninė valomoji „LUCH ZSO – 150“ ir sietinės valomosios „GORIZONT – 250K“ bei „PSO100“.

Kitais metais parodoje „Ką pasėsi... 2020“ planuojama demonstruoti nedidelį kruopų cechą, kur bus galima pamatyti bei prie lankytojų akių pagaminti miežines ar kitos rūšies kruopas. Šis mini cechas atliks grūdų valymą, lukštenimą-šlifavimą, malimą, sijojimą ir atskirs kruopas pagal frakcijos dydį. 

Taip pat UAB „Agrosistemos“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti pilnai sukomplektuotus ir grikių bei kitų kruopų apdorojimo bei perdirbimo linijas – cechus.

Norėdami ūkininkus labiau supažindinti su Olis siūloma įranga, UAB Agrosistemos kviečia visus norinčius apsilankyti seminare „Grūdų perdirbimo ir apdorojimo technologijų naujovės“, kurio metu apie įrangą ir jos privalumus ūkininkai išgirs tiesiogiai iš „Olis“ komercijos direktoriaus lūpų.

Seminaras vyks šių metų gruodžio 10 d. restorane – viešbutyje „Via Baltica“ konferencijų salėje, 3 a. Seminaro pradžia 9 valandą.

Kadangi vietų skaičius ribotas, registracija vyksta telefonu +370 645 14472  arba elektroniniu paštu info@agrosistemos.lt.

Facebook komentarai