Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Neprikaištingam dirvožemio kultivavimui "Kuhn" surado tinkamą sprendimą

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Šiuo kultivatoriumi darbuotis tinka ir nedideli traktoriai, kurių galia siekia nuo 100 iki 210 AG.
Šiuo kultivatoriumi darbuotis tinka ir nedideli traktoriai, kurių galia siekia nuo 100 iki 210 AG.
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio technikos rinkoje be galo daug pasiūlymų ūkininkams. Technikos pardavėjų siūlomi produktai įvairiausi, todėl juose susigaudyti sudėtinga. „Agroeta“ pristato kai kuriuos įdomesnius žemės ūkio technikos modelius, tarp kurių yra ir smulkiems ūkiams tinkamas „Kuhn“ kultivatorius „Prolander 100R“. Jis gali būti naudojamas visus metus – tiek pabirų daiginimui, tiek arimo lyginimui prieš sėją ar pavasariniam dirvos paruošimui sėjai po žiemos.

„DoJUS agro“ siūlomas padargas pasižymi itin dideliu našumu. Net esant darbiniam greičiui 12 km/val. užtikrinamas geras dirvožemio susiskaidymas.

Pats kultivatorius turi S formos vibruojančius dantis, kurie gerai maišo dirvožemį ir sukuria guoliavietę sėkloms. Darbinis gylis reguliuojamas hidrauliškai (iš kabinos).

Svarbu ir tai, kad „Prolander 100R“ paruošia dirvos paviršių 3-12cm gyliu ir sudaro sąlygas geram dirvožemio ir sėklų sąlyčiui. Be to, jis mechaniškai naikina piktžoles: sumažina jų sėklų paplitimą ir konkurenciją su žemės ūkio kultūromis, kurias sėjate.

Tai keturių eilių kultivatorius, kuris geriau įdirba augalines liekanas ir išlygina dirvos paviršių. Bet kuriuo atveju, „Kuhn“ gaminys yra išties kokybiškas. Šiuo kultivatoriumi darbuotis tinka ir nedideli traktoriai, kurių galia siekia nuo 100 iki 210 AG.

Facebook komentarai