Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Nuo šeštadienio mobilusis ūkininkų turgelis pradės veikti ir Panevėžyje

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Nuo rytojaus, 2021 birželio 5d. mobilusis ūkininkų turgelis startuos Panevėžyje, prie prekybos centro "RYO",Savitiškio g. 61, Panevėžys. Kiekvieną šeštadienį, nuo 9 iki 15 valandos, Panevėžio rajono, aplinkinių rajonų bei bendrai ūkininkai iš visos Lietuvos lauks jūsų. Džiugins pilnas, natūralių šviežių kaimiškų produktų asortimentas: duona ir jos gaminiai, vaisiai, daržovės,žalia mėsa ir gaminiai, karvių bei ožkų pienas bei gaminiai, medus, pyragai, mėsinių galvijų mėsa ir dar daug visko.

Džiaugiamės pagaliau galėdami atidaryti mobilųjį ūkininkų turgelį Panevėžyje, bendradarbiaudami su Panevėžio miesto bei rajono savivaldybėmis ieškojome geriausios, patraukliausios vietos, tiek ūkininkams, tiek miesto gyventojams susiburti. Esame be galo dėkingi PC "RYO" už suteiktą erdvią aikštelę, su reikalingomis komunikacijomis, kurią patogu pasiekti tiek visuomeniniu transportu, tiek ir lengvuoju automobiliu.

Mobiliajame ūkininkų turgelyje kviečiami prekiauti visi ūkininkai užauginę bei perdirbę savo produkciją, tautinio paveldo, nacionalinės kokybės bei ekologiškų maisto produktų gamintojai, taip pat bitininkai, sodininkai bei žvejai. Svarbiausia sąlyga, kad prekiaujama būtų tik savo ūkyje užaugintais produktais bei turint visus reikalingus maisto gamybai leidimus. Didžiuojamės mūsų ūkininkais, kurie kasmet tobulėja. Juolab labai džiaugiamės mūsų bendruomeniškumu, taip galėdami išlaikyti tik mūsų pačių užaugintą asortimentą. O turgelis tampa savotišku inkubatoriumi, kur ūkininkai gali pristatyti tiesiogiai vartotojui savo naujus gaminius. 

Tiesioginės maisto tiekimo grandinės yra prioritetas visoje Europos Sąjungoje, kur laimėtojas yra ne vien ūkininkas, bet svarbiausia ir vartotojas, turintis galimybę įsigyti šviežių, natūralių, tradicinių, vietoje užaugintų maisto produktų tiesiai iš augintojų ir gamintojų, kurie be kita ko dar ir sudėtinė sveikesnės mitybos dalis.

Dvigubas džiaugsmas, kad nuo šiol PC "RYO" viduje esančiame "ūkininkų turgelio" skyriuje duris atvers pirmoji Panevėžyje parduotuvė "Kraitė", kurioje, septynias dienas per savaitę, prekybos centro lankytojai galės rasti pilną asortimentą ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcijos.

ŽŪK „Lietuviško ūkio kokybė" pačių ūkininkų sukurta ne pelno siekianti organizacija jau nuo 2009 metų organizuoja mobiliuosius ūkininkų turgelius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, visoje Lietuvoje bendradarbiauja su 500 ūkininkų bei smulkiųjų gamintojų. Tuo pačiu nuo 2018 metų plėtojamos ūkininkų parduotuvės "Kraitė" šiuo metu veikiančios Vilniuje, Kaune, Jonavoje ir pagaliau Panevėžyje.

Facebook komentarai