Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Nuotraukų konkurso „Darbymečio akimirkos“ sąlygos

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

Sodžiuje darbas darbą veja – pavasaris, vasara, ruduo, na ir žiemą negali žemdirbys lokio miegu parpti. Tačiau darbuojantis sau, darbai neatrodo tik prie žemės lenkiantys.

Ūkininko triūsas daugeliui yra mielas, tapęs gyvenimo prasme. Tąsyk ir nenuveikiamų darbų nelieka. Kaip sakoma, akys - baisininkės, rankos – darbininkės. Be abejo, skryniose nugulė tie smetoniški laikai, kai rugių pėdus rišdamos moterys, sutartines traukdavo, o dalgę švytuodami vyrai, su kitais kaimais susidainuodavo...

Tačiau ir šiandien ūkio darbuose esti daug gražių, nepakartojamų akimirkų. O juk telefonas – visados po ranka! Juo puikiai visi fotografuojame. Tik perkelti nuotraukas į albumą retas suskumbame. Per didelė, per srauni gyvenimo upės tėkmė! Tad agroverslo ir žemės ūkio portalas „Agroeta“ drauge su bendrove „Baltijos arsenalas“, kuri valdo parduotuvių tinklą „Armijai ir civiliams“, o taip pat skanėstų gamintoja "Ustukių malūnas", skelbia konkursą „Darbymečio akimirkos“.

Bus ne tik gera proga įsiamžinti, bet ir pasidalyti gražiomis darbų nuotraukomis su visais kolegomis Lietuvos ūkininkais. Ir už tai dar pelnyti puikų prizą! Fotografuokimės ardami, sėdami, akėdami, grėbdami, kuldami, šerdami gyvulius, remontuodami traktorius... Tai konkursas viskam, kas susiję su žemės ūkio technika. Pasirinkite savo labiausiai pavykusią, įdomiausią, ryškiausią užfiksuotą akimirką ir siųskite vieną nuotrauką portalui adresu info@agroeta.lt.

Daugiausiai patiktukų surinkusios nuotraukos bus pagrindinės kandidatės laimėti vieną iš "Armijai ir civiliams" prizų, nes galutinį žodį tars redakcija. Nuotraukų laimėtojų autorių laukia šveicariškas daugiafunkcinis peilis, žiūronai, miegmaišis, prožektorius, metalinis termosas, šilumą saugantys indai maistui arba prožektorius ant galvos. Tačiau dar viena džiugi žinia, kad antros vietos laimėtojas gaus "Ustukių malūno" prizą - visą dėžę skanėstų. Siųsdami nuotraukas būtinai parašykite ūkio adresą, kas užfiksuota nuotraukoje, kontaktinį telefoną ir prierašą konkursui „Darbymečio akimirkos“. Labiausiai mums patikusios nuotraukos bus publikuojamos ir prie portalo „Agroeta“ tekstų, ir mūsų kanale „Instagram“ tinkle.

Jums prireiks gausios draugų ir giminaičių paramos.

Facebook komentarai