Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Obelių seniūnijos ūkininkas lengviau atsikvėpė: medžiotojai paklojo išsyk tris vilkus

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Sartų medžiotojų klubo narys Aidas Stainys su nukautais vilkais.
Sartų medžiotojų klubo narys Aidas Stainys su nukautais vilkais.
Printer Friendly, PDF & Email

Ūkininkas Petras Šiaučiūnas gali lengviau atsikvėpti. Rokiškio rajono Obelių seniūnijoje medžiotojai paklojo net tris vilkus, kurie šio mėnesio pradžioje terorizavo P. Šiaučiūno avių ūkį. Nuotrauką su trimis negyvais pilkiais žemdirbys paskelbė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „STOP vilkų veisimui Lietuvoje“ ir prirašė: „Žulikai, mano avelių skriaudikai. Iš penkių trys krito. Autorius A. Stainys“.

„O žmonės sako – nėra čia buvę vilkų. Ir toks pastebėjimas. Kiek reiktu šunų turėt, kad apsaugotų nuo tokių penkių žulikų“, – retoriškai klausia ūkininkas. Nukautus vilkus užfiksavo Sartų medžiotojų klubo narys Aidas Stainys.

„Agroeta“ jau rašė, kad P. Šiaučiūno ūkyje spalio 2 d. vilkai papjovė penkias avis ir daugiau kaip pusantro šimto jų išsilakstė po laukus. Vilkų gauja tuomet, panašu, visą naktį sukiojosi apie ūkininko laikomas avis. Jis laiko tris avių bandas, iš viso 400 Lietuvos juodgalvių. 160 avių yra genofondinės.

Vėliau P. Šiaučiūnas paskelbė savo paties filmuotą vaizdo įrašą, kuriame parodė kuriose vietose buvo papjautos avys bei aprodė užkardas, kurios tarsi turėjo apsaugoti avis. Vilkų tuomet nesulaikė net kelios tvoros, jau nekalbant apie elektrinį piemenį.

Spalio 15 d. Lietuvoje oficialiai prasidėjo vilkų medžioklės sezonas, tad ūkininkai jau džiaugiasi ir pirmaisiais rezultatais.

Facebook komentarai