Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Paraiškų dėžutes“ – jau teritoriniuose NMA padaliniuose

Autorius: Agroeta
NMA nuotr.
NMA nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) informuoja, kad pareiškėjai paraiškas ir mokėjimo prašymus bei kartu su jais pateikiamus dokumentus jau gali teikti naudodamiesi „paraiškų dėžutėmis“, kurios jau įrengtos visuose NMA teritoriniuose paramos administravimo skyriuose.

Karantino laikotarpiu pareiškėjams suteikta galimybė paraiškas, mokėjimo prašymus bei kartu su jais pateikiamus kitus dokumentus teikti registruotu paštu, per kurjerį. Paraiškas taip pat galima teikti pasirašytas saugiu elektroniniu parašu ir siųsti elektroniniu paštu adresais, nurodytais nma.lt svetainėje, skiltyje „Susisiekite“ (informacinis blokas „Informacija taip pat teikiama Agentūros teritoriniuose skyriuose“).

Taip pat dalį Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos paraiškų galima teikti elektroniniu būdu. „Paraiškų dėžutės“  – dar viena galimybė saugiai pateikti paraiškas, mokėjimo prašymus bei kartu su jais pateikiamus dokumentus karantino laikotarpiu. Specialiai įrengtas vietas (ant „paraiškų dėžučių“ yra užrašai) pareiškėjai ras visuose NMA teritoriniuose paramos administravimo skyriuose, skyrių adresai nurodyti čia.

Iš „paraiškų dėžučių“ paraiškos ir mokėjimo prašymai išimami vieną kartą per dieną, pažymimi išėmimo spaudu bei užregistruojami. Apie paraiškos (mokėjimo prašymo) užregistravimą pareiškėjai per 1 darbo dieną informuojami paraiškoje (mokėjimo prašyme) nurodytu telefonu ir (arba) elektroniniu paštu.

NMA atkreipia dėmesį, kad paraiškų teikimas per „paraiškų dėžutes“ vyks dviem darbo dienomis trumpiau nei nustatyta paramos paraiškų priėmimo data.

Facebook komentarai