Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Paroda „Cannabis Hub.LT-2020“: "DOJUS agro" pristato kombainą ir unikalią pjaunamąją

Autorius: Agroeta
Parodoje yra pristatomas kombainas "John Deere T670", varomas 9,0 l darbinio tūrio varikliu.
Parodoje yra pristatomas kombainas "John Deere T670", varomas 9,0 l darbinio tūrio varikliu.
Printer Friendly, PDF & Email

Šeštadienį Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje finišuos pirmoji Lietuvos pluoštinių kanapių verslo paroda ir ateities sandorių mugė „Cannabis Hub.LT-2020“, kurioje lankytojai gali susipažinti su visomis pluoštinių kanapių auginimo subtilybėmis.

Bendrovė „DOJUS agro“ čia pristato unikalią pjaunamąją ir kitą įrangą, būtiną pluoštinių kanapių auginimui.

Pasak „DOJUS agro“ atstovo Evaldo Badausko, „John Deere“ savo produktų linijoje turi ir specialias pjaunamąsias, kurios gali tiek nupjauti pluoštą, tiek surinkti sėklas ar biomasę. Parodoje yra pristatomas kombainas "John Deere T670", varomas 9,0 l darbinio tūrio varikliu.  

„Yra ir kiti sprendimai, kai paprastą kombainą galima būtų modifikuoti, pritaikyti pluoštinių kanapių derliaus nuėmimui. Pavyzdžiui, nuėmus smulkintuvą galima sumontuoti pūstuvą, kuris nuo kratiklių ir sietų surenka masę ir pučia ją į priekabą. Pjaunamoji gali būti įvairių pločių“, – teigė E. Badauskas.

Kadangi įranga kainuoja gana brangiai, tokius kombainus „DOJUS agro“ nuomoja per savo įmonę „DOJUS rental“.

Visame pasaulyje šiuo metu kyla susidomėjimas pluoštinių kanapių auginimu, todėl parodoje galima tiesiogiai išgirsti šio verslo sektoriaus atstovų nuomonę ir pasverti, ar verta auginti pluoštines kanapes.

Facebook komentarai