Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Paskelbta mentorių atranka į „EWA“ projektą

Autorius: Partnerių turinys
Programoje dalyvauti bus atrinktos dešimt perspektyviausių idėjų pasiūliusių pradedančiųjų verslininkių.
Programoje dalyvauti bus atrinktos dešimt perspektyviausių idėjų pasiūliusių pradedančiųjų verslininkių.
Printer Friendly, PDF & Email

Paskelbta mentorių atranka į skaitmeninių inovacijų centro „AgriFood Lithuania DIH“ Lietuvoje vykdomą pirmaujančios maisto inovacijų iniciatyvos Europos Sąjungoje „EIT FOOD“ programą „EWA“. Šio projekto tikslas – paskatinti moterų įsitraukimą į verslo kūrimą bei atskleisti jų potencialą būti ateitį keičiančių sprendimų inovatorėmis. Programoje dalyvauti bus atrinktos dešimt perspektyviausių idėjų pasiūliusių pradedančiųjų verslininkių.

Kodėl verta būti mentoriumi?

Atrinkti programos mentoriai turės galimybę užmegzti pažintį su gabiausiomis agromaisto sektoriaus inovatorėmis Lietuvoje, aktyviai pasinaudoti „EIT FOOD“ bendruomenės galimybėmis ir dalyvauti įvairiuose renginiuose, seminaruose bei išnaudoti plačią tarptautinių sektoriaus veikėjų kontaktų bazę. Taip pat moterų mokytojai bus pakviesti aktyviai bendrauti ir keistis patirtimi su kitais šios programos mentoriais iš aštuonių Europos valstybių.

„Galimybė būti mentoriumi yra ne tik pagalba kitiems, bet ir puiki galimybė augti kaip profesionalui, išgirsti naujų idėjų iš verslą tik pradedančių asmenų bei praplėsti savo kontaktų ratą būsimais verslo lyderiais, dalyvauti plačioje tarptautinėje tinklaveikoje. Buvimas mentoriumi leidžia jausti sektoriaus pulsą ir nenutolti nuo ten, nuo kur kiekvienas šiandien jau patyręs profesionalas pradėjo“, – patirtimi dalijosi šios programos Lietuvoje globėja „AgriFood Lithuania DIH“ direktorė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė.

Kokių mentorių ieškoma?

Ieškomi patyrę profesionalai, norintys prisidėti prie sėkmingo aktyvesnio moterų verslininkių įtraukimo į agromaisto sektorių. Tikimasi, kad būsimieji moterų patarėjai galėtų pasidalinti verslo kūrimo ir vystymo patirtimi, suteikti žinių apie efektyvų išteklių valdymą, investicijų prisitraukimą, prekinio ženklo kūrimą bei bendravimą su verslo partneriais ar kitais suinteresuotais asmenimis. Labai svarbi savybė, kurios iš mentorių tikisi projekto organizatoriai, yra nuoširdus rūpestis ir noras padėti augti bei išvengti potencialių klaidų dar tik pirmuosius žingsnius šioje srityje žengiančioms verslininkėms.

Mentorių registracijų laukiame el. paštu [email protected] iki birželio 24 d.

a

„EWA" yra „EIT FOOD" remiama programa. EIT FOOD – didžiausia ir dinamiškausia maisto inovacijų iniciatyva pasaulyje, skatinanti naujovių diegimą ir siekianti tvaresnės, sveikesnės ir patikimesnės maisto sistemos visiems.

Palaikomi Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT) EIT FOOD investuoja į projektus, organizacijas ar asmenis, kurių tikslas sveikesnė ir tvaresnė maisto sistema pasaulyje. Taip ši iniciatyva padeda įgalinti slypintį potencialą įmonėse, universitetuose, stiprina žemės ūkio ir maisto sektoriaus startuolius bei padeda rinkai pasiūlyti naujas pažangias technologijas ar produktus. Be to, kelia inovatorių ir specialistų kompetencijas ir įgūdžius, reikalingus siekiant transformuoti maisto sistemą bei telkia dėmesį į vartotojų švietimą ir supratimą apie maisto kilmę, kokybę bei tausojimą.

EIT FOOD yra viena iš aštuonių inovacijų bendruomenių, kurią norėdama paskatinti inovacijas ir verslumą visoje Europoje įsteigė nepriklausoma ES institucija Europos inovacijų ir technologijų institutas (EIT) 2008 m. Daugiau sužinoti apie EIT FOOD organizaciją galite apsilankę jų internetiniame puslapyje arba socialiniuose tinkluose „Twitter", „Facebook", „LinkedIn", „YouTube" ir „Instagram".

 

Facebook komentarai