Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Pavėlavusieji neteks galimybės gauti paramą

Autorius: Agroeta
Bitininkai turėtų suskubti teikti prašymus.
Bitininkai turėtų suskubti teikti prašymus.
Printer Friendly, PDF & Email

Bitininkai, kuriems 2019 m. skirta parama pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2017–2019 metų programos priemones, jau turi suskubti teikti mokėjimo prašymus, nes priešingu atveju nuo rugpjūčio 15-osios šie prašymai nebus priimami ir bitininkai gali netekti suplanuotų lėšų. Mokėjimo prašymai Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) turi būti pateikti iki Žolinių – rugpjūčio 15 d.

„Mokėjimo prašymus paramos gavėjai turi pateikti NMA teritoriniams paramos administravimo skyriams pagal savo gyvenamąją / buveinės vietą arba bityno registravimo adresą. Jie tai gali padaryti asmeniškai arba per įgaliotą asmenį. Kitais adresais mokėjimo prašymai nepriimami“, – įspėja NMA.

Kartu su mokėjimo prašymu būtina pateikti išlaidų pagrindimo ir apmokėjimo dokumentų originalus arba patvirtintas kopijas, tai yra sąskaitas, pirkimo–pardavimo sutartis, darbų, prekių arba paslaugų perdavimo ir priėmimo aktus, banko išrašus, kasos pajamų, išlaidų orderius, čekius ir kitus dokumentus.

Teikiant mokėjimo prašymą svarbu atkreipti dėmesį, kad paramos paraiškoje numatytos investicijos pareiškėjo turėjo būti įsigytos ir išlaidos apmokėtos iki liepos 31 d.

Facebook komentarai