Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Paveldu pasivaišinti nepavyko

Autorius: Mikas JUOZAPAITIS
Nevarėnų seniūnijos paviljonas Derliaus šventėje Telšiuose.
Nevarėnų seniūnijos paviljonas Derliaus šventėje Telšiuose.
Printer Friendly, PDF & Email

Savaitgalį Telšiuose vyko rudeninė Derliaus šventė. Kaip ir įprasta, joje savo kiemelius įsirengė rajono seniūnijos. Deja, Nevarėnų ir Viešvėnų seniūnijoms kiemeliai atnešė vien nemalonumus – policijos patruliai šių seniūnijų paviljonuose rado skysčio, kvapu primenančio naminę degtinę.

Kaip informuojama Telšių vyriausiojo policijos komisariato suvestinėje, šeštadienio priešpietę Žemaitijos sostinės Turgaus aikštėje vykstant viešam renginiui, Nevarėnų paviljone iš vyro, gim. 1958 m., paimti trys vieno litro talpos pilni buteliai ir vieno litro nepilnas butelis, kurie buvo pripildyti skaidraus skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Šiam piliečiui, o taip pat dar vienam vyrui, taip pat gimusiam 1958 m., kuris buvo atsakingas už naminės degtinės įsigijimą, policijos pareigūnai surašė protokolus pagal Administracinių nusižengimų kodekso 137 str. 3 d. („Naminių stiprių alkoholinių gėrimų … įgijimas, laikymas, gabenimas“). Suvestinėje nurodyta, kad abu vyrai – Nevarėnų kultūros centro darbuotojai.

To paties renginio metu dar vieną nelegalų gaminį policija aptiko ir Viešvėnų seniūnijos paviljone – 1972 m. gimusi socialinė darbuotoja turėjo 0,2 l talpos lemputės formos butelį, pripildytą skaidraus namine degtine kvepiančio skysčio.

Tokių renginių metu į seniūnijų kiemelius paprastai mėgsta užsukti rajonų vadovai, atsivesdami ir garbių šventės svečių. Tad tikėtina, kad ne viena seniūnija spėjo juos pavaišinti greičiausiai labai kokybišku gėrimu, deja, Lietuvoje įtrauktu į draudžiamų prekių ir gaminių sąrašą.

Facebook komentarai