Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Pieno žvaigždės“ kovai su koronavirusu skyrė 100 tūkst. eurų

Autorius: ELTA
Pieno produktai
Pieno produktai
Printer Friendly, PDF & Email

Viena didžiausių Lietuvoje pieno perdirbimo bendrovių „Pieno žvaigždės“ kovai su koronavirusu skyrė 100 tūkst. eurų paramą, kuri atiteks medikams ir darbuotojų šeimos nariams.

Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Aleksandro Smagino, dėl susidariusios ekstremalios situacijos „Pieno žvaigždės“, kaip ir kitos verslo organizacijos, šiuo metu patiria rimtų išbandymų, tačiau jaučia pareigą prisidėti prie kovos su koronavirusu.

50 tūkst. eurų, arba pusę paramos lėšų, „Pieno žvaigždės“ skiria Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Mažeikių ir Pasvalio gydymo įstaigoms, kovojančioms su COVID-19 virusu. Šiuose miestuose bendrovė vykdo savo veiklą.

„Kovoje su klastingu virusu medikai yra priešakinėse linijose. Mūsų visų pareiga yra užtikrinti jų saugumą bei prisidėti prie kovos su kilusia krize ir jos padariniais. Lietuvos visuomenės, verslo ir valdžios institucijų demonstruojama vienybė viruso grėsmės akivaizdoje yra išties ypatinga“, – sako A. Smaginas.

Dar 50 tūkst. eurų „Pieno žvaigždės“ skyrė aprūpinti bendrovės darbuotojų šeimas kaukėmis, respiratoriais, dezinfekciniu skysčiu ir kitomis apsaugos priemonėmis.

„Darbe mūsų darbuotojams sudarytos visos sąlygos dirbti saugiai, laikantis aukščiausių sveikatos apsaugos reikalavimų. Norime, kad taip pat saugiai jaustųsi ir mūsų darbuotojų šeimos nariai. Tikime, kad saugodami juos, prisidėsime ir prie krūvio medikams mažinimo. Esame tikri, kad kovoje su virusu vien paramos gydytojams nepakanka, turime dėti visas įmanomas pastangas, kad užsikrėtusiųjų skaičius nedidėtų“, – teigia „Pieno žvaigždžių“ vadovas.

Facebook komentarai