Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Po pasalos Šilutės aplinkosaugininkai iš pažeidėjo paėmė įspūdingą skaičių tinklų

Autorius: Agroeta
Neteisėta žvejyba ir tinklai asmeniui kainuos iki 900 eurų.
Neteisėta žvejyba ir tinklai asmeniui kainuos iki 900 eurų.
Printer Friendly, PDF & Email

Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai šią naktį Nemuno deltos regioniniame parke, Kuršių mariose prie Ventės kaimo, pastebėjo ne mėgėjų žvejybos įrankį – statomąjį tinklą. Nustačius pažeidėją ir patikrinus jo namų valdą, buvo rasta dar 18 statomųjų tinklų. Neteisėta žvejyba ir tinklai asmeniui kainuos iki 900 eurų.

Kad išsiaiškintų tinklo Kuršių mariose savininką, aplinkosaugininkai kartu su neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi surengė pasalą. Paaiškėjo, kad pažeidimą padarė netoliese gyvenantis asmuo, už panašų pažeidimą jau trauktas administracinėn atsakomybėn.

Ištraukus tinklą, buvo rasti trys karšiai ir vienas karpis. Už žuvų ištekliams padarytą žalą pažeidėjui reikės sumokėti 400 eurų.

Taip pat aplinkosaugininkai nusprendė patikrinti pažeidėjo namų valdą ir joje esančias ūkines patalpas. Per patikrinimą rasta dar 18 paruoštų naudoti statomųjų tinklų.

Be to, kad turės atlyginti aplinkai padarytą žalą, už žvejybą draudžiamais įrankiais pažeidėjui gresia 120–300 eurų bauda, o neteisėtas žvejybos įrankių laikymas kainuos 60–200 eurų baudą.

Facebook komentarai