Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Pokemon Go“ žaidėjai vis dažniau braunasi į ūkininkų valdas

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

(Londonas, rugpjūčio 10 d.) Didžiosios Britanijos sklypų savininkų asociacija (CLA) susirūpinusi „Pokemon Go“ žaidimu, nes jį žaidžiantys žmonės gali ne tik pakenkti ūkininkams, bet ir rizikuoja savo gyvybe. Žaidimo esmė yra vaikščioti po apylinkes ir mobiliojo telefono aplikacija „medžioti“ pokemonus.

Britų fermeriai tikina besidžiaugiantys miestiečių noru kuo daugiau būti gryname ore, bet sykiu susirūpinę galimomis pasekmėmis.

 „Žaidėjai labai dažnai įsibrauna į privačias valdas, ypač ūkininkų valdas. Jie ištrypia pasėlius, bet kartu rizikuoja savo gyvybėmis. Kalbame ne tik apie chemikalais nupurkštus pasėlius, bet ir ganyklų plotus, kur ganosi stambūs raguočiai. Susitikimas su jais akis į akį gali baigtis tragiškai. Per javapjūtę rizika sveikatai tik padidėja, nes laukuose dirba daug žemės ūkio technikos“, – teigia asociacija.

CLA rekomenduoja fermeriams labiau apsaugoti privačias valdas, pastatant ženklus, informuojančius apie privačią valdą, chemikalų naudojimą ir aptveriant atvirus plotus tvora.

„Agroeta“ inf.

pokemonas

Facebook komentarai

bas

a