Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Pražūtingo gaisro aplinkybės Tauragės rajone: pieno ūkis patyrė didelių nuostolių, ugniagesiai vis dar dirba

Autorius: Agroeta
Ūkininkas prašė, kad ugniagesiai leistų šieno rulonams sudegti, bet įsikišus aplinkosaugininkams, gaisras buvo gesinamas toliau.
Ūkininkas prašė, kad ugniagesiai leistų šieno rulonams sudegti, bet įsikišus aplinkosaugininkams, gaisras buvo gesinamas toliau.
Printer Friendly, PDF & Email

Aiškėja didelio gaisro, kuris šeštadienį paryčiais kilo Bildenių kaime (Tauragės rajone), aplinkybės. Gaisras pilnai vis dar neužgesintas. Kaip “Agroetai” aiškino Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos viršininkas Robertas Masovas, ūkiniame pastate ugnies apimti 1 500 šieno rulonų dega iki šiol.

“Pranešimas gautas šeštadienį apie 3 valandą nakties ir, pagalvokite, šieno vis dar negalime užgesinti. Jo nesugebėjo užgesinti net visą naktį pliaupęs lietus”, – pasakojo R. Masovas.

 Gaisro metu visiškai sudegė ūkinis pastatas, kuris yra 55 ant 14 metrų. Jo stogas buvo dengtas šiferiu. Pastate taip pat sudegė ir dvi tonos grūdų bei priekaba, kurioje jie buvo.

“Kiek mums pasakojo aplinkiniai, ten visas turtas priklausė tvarkingam ūkininkui. Žmonės bent jau sakė, kad jis tvarkingas žmogus, niekam iki šiol nekėlęs rūpesčių, laiko apie 100 pieninių karvių. Gyvuliai nenukentėjo, nes buvo visai kitame ūkio gale”, – pabrėžė R. Masovas.

Kodėl galėjo kilti gaisras, viršininkas tikino nežinąs, nors yra įtarimų, kad ūkininis pastatas galėjo būti padegtas.

“Dabar pareigūnai dar dirba, nes tai vienur, tai kitur iš po smilkstančio šieno prasiveržia ugnis”, – kalbėjo R. Masovas.

beje, ūkininkas gaisrininkų prašė, kad jie leistų šieno rulonams visiškai sudegti, nes sušlapusią masę esą vėliau sudėtinga išgabenti. “Tačiau atvyko  aplinkos apsaugos pareigūnai, kurie pareikalavo, kad gaisras būtų gesinamas. Tad daug šieno yra sulieta vandeniu”, – teigė R. Masovas.

Anot pareigūno, į pagalbą vietos ugniagesiams buvo atsiųstas netgi ekipažas iš Klaipėdos, turintis specialią gaisrų gesinimo mašiną, kurios vietos ugniagesiai neturi.

Neskaitant statinio, pieno ūkio nuostoliai siekia ne mažiau kaip 15 000 eurų.

Facebook komentarai