Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Prie Staškūniškio – daug ginkluotų vyrų ir moterų

Autorius: Nyksciai.lt
Nuotraukoje (viduryje) – Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Jonas Talmantas ir žemės ūkio ministras Andrius Palionis.
Nuotraukoje (viduryje) – Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Jonas Talmantas ir žemės ūkio ministras Andrius Palionis.
Printer Friendly, PDF & Email

Šeštadienį Anykščių rajone, „Zala Arms“, šaudykloje vyko jau dešimtą kartą organizuojamos medžioklinio šaudymo varžybos „Medžioklės rago” taurei laimėti.

Šias varžybas organizavo Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija. Renginys yra skirtas Draugijos nariams – medžiotojams ir žvejams, jų šeimų nariams ir bičiuliams iš visos Lietuvos. Varžybų dalyviai rungėsi dėl pagrindinio prizo – „Medžioklės rago” taurės.

Renginys prasidėjo nuo ankstyvo ryto „Bėgančio šerno” ir compact sporting’o rungtimis. Pirmieji startavo varžybų išvakarėse atvykę ir varžybų dieną anksčiau atvažiavę dalyviai. Tiesa, sunku pasakyti, ar rytiniai šauliai turėjo kokį nors pranašumą, nes diena išpuolė giedra, saulė plieskė be gailesčio, todėl šaudyti buvo gana sudėtinga.

Kristina Žalaitė-Baniūkštė sakė, kad varžybose dalyvauti užsiregistravo beveik 80 šaulių. „Dalyvauja 23 komandos iš visos Lietuvos, šaudo tiek vyrai, tiek moterys. Komandos turi šaudyti visose trijose rungtyse, o paskui bus skaičiuojami rezultatai“, – apie tai, kad šaudymo varžybos vyks visą dieną, kalbėjo K. Žalaitė-Baniūkštė.

Žinoma, vyko ir iškilmingas varžybų atidarymas –  vėliavos pakėlimas, dalyvius ir svečius sveikino Draugijos pirmininkas Jonas Talmantas ir žemės ūkio ministru paskirtas buvęs LMŽD tarybos narys Andrius Palionis, Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir kiti.

Beje, kol šauliai grumėsi dėl „Medžioklės rago” taurės, neliko pamiršti, kaip sakė medžiotojai, patys svarbiausi renginio dalyviai  – vaikai ir jų mamos, atlydėję savo šeimos narius. Jiems visų varžybų metu veikė įvairios pramogos: „Pagauk ir paleisk žuvį”, šaudymas iš orinio šautuvo, smiginio varžybos, šaudymas iš lanko, pratybos su šunimis. Visi vaikai ir jų mamos, dalyvavę varžybose, gavo atminimo prizus.

Varžybų dalyviai buvo ir pamaitinti – plovo jiems išvirė Molėtų medžiotojai. Pasibaigus šaudymo varžyboms, vyko loterija, kurioje pagrindinis prizas – graižtvinis šautuvas.

Linas BITVINSKAS

Facebook komentarai