Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Pripažinta, kad visuomenei trūksta informacijos apie paukščių auginimą

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

(Vilnius, rugpjūčio 8 d.)  Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje  (VMVT) vykusio susitikimo su  Lietuvos paukštininkystės asociacijos atstovais metu, aptartos šio sektoriaus įmonių veiklos aktualijos, gyvūnų gerovės, produkcijos saugos ir kokybės užtikrinimo problematika ir perspektyvos.

Asociacijos atstovai supažindinti su naujausių patikrinimų, susijusių su gyvūnų gerovės užtikrinimu paukštynuose, rezultatais. Svarstytos galimybės ne tik pilnai įgyvendinti privalomuosius teisės aktų reikalavimus, įmonės paragintos diegti savanoriškus, visuomenės ir vartotojų lūkesčius atitinkančius gyvūnų gerovės, sveikatingumo, gaminamos produkcijos kokybės standartus. Aptartas draudžiamų medžiagų likučių kiaušiniuose skandalas, kilęs Olandijoje.

Susitikimo metu visi dalyviai akcentavo, kad gyvūnų gerovė ir sveikata yra svarbiausias jų veiklos prioritetas ir sėkmingo verslo garantas. Tačiau pripažinta, kad informacijos plačiajai visuomenei apie įmonių inovacijas ir investicijas labai trūksta, todėl būtina ne tik gerinti komunikaciją, bet ir skatinti atviresnį dialogą su visuomene, nevyriausybinėmis organizacijomis.

Facebook komentarai