Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Scandagra“ ir „East West Agro“ pasirašė strateginio bendradarbiavimo sutartį

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

(Dotnuva/Kaunas, liepos 4 d.) Lietuvos žemės ūkio sektoriuje veikiančios bendrovės „Scandagra“ ir „East West Agro“ (EWA) pradeda strateginį bendradarbiavimą. Bendrovės kartu planuoja ūkininkams pasiūlyti daugiau sumanių kompleksiškų sprendimų ir stiprinti klientų aptarnavimo kokybę.

Skandinaviško kapitalo įmonė „Scandagra“ užsiima trąšų, sėklų, augalų apsaugos priemonių pardavimais ir grūdų prekyba, taip pat siūlo grūdų sandėliavimo sprendimus. Tuo tarpu lietuviško kapitalo bendrovė „East West Agro“ prekiauja nauja ir naudota žemės ūkio technika ir grūdų sandėliavimo įranga, teikia žemės ūkio technikos aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas. Bendras sektorius ir skirtingos veiklos kryptys paskatino sparčiai augančias bendroves sujunti pajėgas ir dalintis turima patirtimi.

„Strateginė partnerystės sutartis tarp EWA ir „Scandagra“ yra beprecedentis įvykis Lietuvos žemės ūkio rinkoje. Žemės ūkio sektorius yra labai konkurencingas, tad laimi tos bendrovės, kurios ypatingą dėmesį skiria klientų aptarnavimui. Abi įmonės yra ryškios ir profesionalios savo veiklos srityse, tiek EWA, tiek „Scandagra“ užima lyderių pozicijas rinkoje, todėl matome daug naudų, kurias tiesiogiai pajus įmonių klientai, matome galimybių konsoliduoti kai kurias paslaugas. Be to, EWA turi planų vystyti savo veiklą užsienio rinkose, todėl tikimės pritaikyti gerąją tarptautinę „Scandagra“ kolegų patirtį“, – sprendimą komentuoja Gediminas Kvietkauskas, bendrovės „East West Agro“ direktorius.

„East West Agro“ šiuo metu aptarnauja daugiau nei 1,5 tūkst. žemės ūkio technikos priemonių visoje Lietuvoje. Pagal žemės ūkio technikos pardavimus EWA šiuo metu rinkoje užimą antrą poziciją. Metinė bendrovės apyvarta 2015 m. siekė 13 mln. eurų, planuojama, kad 2016 m. ji pasieks 24 mln. eurų.

„Scandagra“ generalinis direktorius Marius Vasiliauskas neabejoja, kad įmonių bendradarbiavimo naudą klientai netruks pajusti. „Šis žingsnis atskleidžia kitokį požiūrį į verslą – bendradarbiaudami su EWA mes nesitikime padidinti savo pardavimų. Visų pirma siekiame klientams užtikrinti aukščiausią produktų kokybę ir vertingas konsultacijas. Ūkininkus konsultuojame įvairiais, ne tik su „Scandagra“ produkcija susijusiais klausimais, tad ieškojome stipraus partnerio, su kurio pagalba galėtume savo ekspertiškumo ribas praplėsti. Su EWA dar iki šios sutarties turėjome progų vieni kitus pažinti ir įsitikinti, kad sutampa ne tik požiūriai į verslą, bet ir vertybės,“ – sako M. Vasiliauskas.

UAB „Scandagra“ įkurta 2006 metais dviejų skandinaviško kapitalo žemės ūkio kooperatyvų – Danijos DLG ir Švedijos „Svenska Lantmannen“. „Scandagra“ apyvarta Lietuvoje 2015 m. augo 25 proc. ir metų pabaigoje siekė 125 mln. eurų.

"Agroeta" inf.

[caption id="attachment_6935" align="alignleft" width="300"]"Scandagra" nuotr. "Scandagra" nuotr.[/caption]
Facebook komentarai