Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos susirinkimą teks kartoti

Autorius: Dalia KARPAVIČIENĖ
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Liepos 4-ąją dieną numatytas Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos (ŠKŪS) ataskaitinis susirinkimas neįvyko dėl kvorumo nebuvimo, nors jame dalyvavo ne taip ir mažai žmonių – iš 106 bemaž trys dešimtys. Kitas susirinkimas numatytas liepos 14 dieną. 

Pasak Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininko, ankstesniojo Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos vadovo Raimundo Juknevičiaus,  ŠKŪS bemaž metus buvo be pirmininko. Todėl susirinkime yra svarbiausia išsirinkti naujus valdymo organus su aiškiu lyderiu. R. Juknevičius sakė neabejojantis, kad Šiaulių krašte yra aktyvių jaunų ūkininkų, kurie tikrai gali ir nori imtis atsakingos lyderystės.  

„Lietuvos žemės ūkio politikoje yra labai daug neapibrėžtumo, daugumos politikų kalbos labai nutolusios nuo gyvenimo. Tai gali privesti prie labai skaudžių pasekmių, kuomet žemės ūkio verslas taps nekonkurencingas. Stiprios, aktyvios žemdirbiškos organizacijos yra labai reikalingos“, – tvirtino Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas.

Net ir oficialiai neįvykusiame Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos susirinkime į jį susirinkę dalyviai išsiskirstė tik po diskusijų aktualiais klausimais. Pakartotiniame susirinkime kvorumas nėra būtinas, tačiau, pasak R. Juknevičiaus, dalyvių aktyvumas tik parodytų organizacijos gyvybę. 

Facebook komentarai

bas

a