Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Šimtai didelio mėsos kombinato Vokietijoje darbuotojų užsikrėtė koronavirusu

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Daugiau kaip 650 didelio mėsos kombinato Vakarų Vokietijoje darbuotojų nustatytas koronavirusas SARS-CoV-2. Vietos valdžios institucijos baiminasi tolesnio užsikrėtusiųjų skaičiaus augimo, skelbia visuomeninė transliuotoja „Deutsche Welle“.

Naujas didelis ir sparčiai besiplečiantis COVID-19 židinys Vokietijoje susiformavo Šiaurės Reino-Vestfalijos federalinės žemės Reda-Videnbriuko mieste veikiančios „Tonnies“ skerdykloje, kuri yra viena didžiausių Europoje.

Vakar iki vidurdienio teigiamų atsakymų sulaukė 395 iš 590 dėl COVID-19 testuotų šios įmonės darbuotojų, o iki vakaro patvirtintų užsikrėtimų skaičius išaugo iki 657 iš daugiau nei tūkstančio ištirtų. Naujų turimų duomenys bus skelbiami ketvirtadienį ir penktadienį, tačiau vienos valdžia prognozuoja, jog teigiamų testų atsakymų dalis bus panaši, ir sergančiųjų skaičius šoktels.

Visi užkrėsti „Tonnies“ darbuotojai karantinuoti dviem savaitėms, daugumai jų ligos simptomai nepasireiškia.

Iš viso 6,4 tūkst. darbuotojų turinti „Tonnies“ šio mėsos kombinato veiklą sustabdė mažiausiai dviem savaitėms, o Gutersloho apygardos valdžia nusprendė iki birželio 26-osios vėl uždaryti visas mokyklas bei vaikų darželius, kurie duris atvėrė vos prieš kelias dienas.

„Tonnies“ vadovybė mano, kad infekciją galėjo atnešti įmonės darbuotojai, kurie, sušvelnėjus karantino sąlygomis, buvo išvykę aplankyti savo šeimų ar artimųjų. Nemažai jų yra kilę iš Rytų Europos. Bendrovės vadovybės pažymi, jog per gegužės 10-18 dienomis atliktus tyrimus COVID-19 nebuvo patvirtintas nė vienam darbuotojui.

Facebook komentarai