Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

brolijos baneriukas

 

 

Zemes ukio technikos brolija

Šiurpūs nusikaltimai Britanijoje: kelias dešimtis avių nusikaltėliai išskerdė tiesiog ganyklose (video)

Autorius: Agroeta
Erica Hankins nuotr. ("Facebook")
Erica Hankins nuotr. ("Facebook")
Printer Friendly, PDF & Email

Didžiosios Britanijos gyvulininkystės ūkiuose pastarosiomis savaitėmis įvykdyti nusikaltimai sukrėtė visą žemdirbių bendruomenę. Vien per pastarąsias keliolika dienų policija gavo avių augintojų pareiškimus, jog nusikaltėliai tiesiog ganyklose paskerdė kelias dešimtis avių, pranešė „FarmingUK“. Vieną tokių atvejų nufilmavo netgi vaizdo stebėjimo kameros. 

Įdomu tai, kad nusikaltimai įvykdyti tik vienoje – Nortamptonšyro grafystėje, kuri yra Britanijos viduryje. Praėjusį savaitgalį, naktį iš liepos 12-osios į 13-ąją, ūkininkė Erica Hankins aptiko penkiolika paskerstų avių. Savo „Facebook“ paskyroje moteris parašė, jog yra „sukrėsta ir visiškai sužlugdyta“. Ūkininkės įrašu buvo pasidalinta daugiau kaip 4 000 kartų.

Ji papasakojo, kad avys buvo profesionaliai išmėsinėtos, iš pradžių jas pakabinus už virvių, kurios buvo parištos ant ganykloje esančio medžio šakos. „Taip, mane pykina nuo to, kad turiu tuo dalintis „Facebook“. Juk dirbome labai sunkiai tik tam, kad rytą išvystume tokį baisų vaizdą", – savo įraše pareiškė E. Hankins.

Nusikaltėliai sugebėjo kalvotoje vietoje suvaldyti 120 avių bandą ir atsirinko iš jų pačias geriausias.

Piktadariai grafystėje siautėjo visą praėjusią savaitę. Pavyzdžiui, panašus nusikaltimas buvo užfiksuotas šeštadienį viename ūkyje, kur panašiai buvo išmėsinėta 14 ėriukų, o kitoje fermoje buvo pavogta 12 avių, kurių skerdenų dalys rastos tolėliau pievoje. Antradienį įvykdyta net 21 avies vagystė. Visos jos buvo rastos paskerstos ganykloje. Vagys išsigabeno tik mėsą.

Policija pranešė, kad nusikaltėliai kol kas nesulaikyti, o vienos fermos vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip nusikaltėliai naktį „darbuojasi“ pas ūkininką.

Facebook komentarai